Марта Костюк усьоме в сезоні програла в першому раунді турніру WTA

Марта Костюк усьоме в сезоні програла в першому раунді турніру WTA AP

Українка програла у двох сетах, у вівторок стартує Світоліна.

Перша з українських тенісисток розпочала виступи на турнірі WTA250 у іспанському Тенеріфе. Друга ракетка України й 53-й номер світового рейтингу – Марта Костюк – зіграла в першому раунді проти румунки Іріни Беґу. Суперниця – майже сусідка Костюк за рейтингом, вона наразі посідає 56-те місце.

Марта не змогла пробитися до 1/8 фіналу. Українка поступилася з рахунком 4:6, 4:6. До цього тенісистки зустрічалися один раз у 2020 році в Каїрі, і перемогу також здобула румунка – в трьох сетах.

Перед Тенеріфе Костюк брала участь у двотижневику в американському Індіан-Веллсі, де програла в другому колі експершій ракетці світу, румунці Сімоні Халеп.

Востаннє українка не долала стартовий раунд основи на турнірі в Чикаго у вересні, де зазнала поразки від іншої українки Катерини Козлової. Загалом це сьомий програш Костюк у першому раунді в цьому сезоні.

Як відбувався матч

Костюк одразу ж почала матч із програної подачі. У шостому геймі українка зрівняла рахунок – 3:3, але Беґу моментально зробила зворотний брейк. У дев'ятому геймі Марта відіграла сетпойнт, та не змогла завадити суперниці подати на партію. Румунка з другого сетболу оформила перемогу в першій партії.

У другому сеті Костюк повела 2:0 і знову втратила брейк, програвши власну подачу. Далі тенісистки ще раз обмінялися брейками.

Сьомий гейм Марта почала з трьох поспіль програних очок, але змогла відігратися. Мала Костюк проблеми й на наступній подачі: українка врятувала прихований матчбол вдалим вкороченим, а далі подарувала суперниці ще один брейкпойнт, поціливши в сітку. Костюк програла подачу, вдаривши в аут.

Беґу подавала на матч за рахунку 5:4 і завершила гру на свою користь з першого матчпойнта.

• WTA. Тенеріфе. Перший раунд

Марта Костюк (Україна) – Іріна Беґу (Румунія) 0:2 (4:6, 4:6)

• Турнір Tenerife Ladies Open відбувається вперше.
  • Також у одичноній сітці Тенеріфе виступить №1 України Еліна Світоліна, яка отримала перший номер посіву. 19 жовтня вона зіграє у стартовому раунді з 63-ю ракеткою світу, колумбійкою Камілою Осоріо. Тенісистки зустрінуться вперше.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів