Професор зі Сполучених Штатів прочитав безкоштовну лекцію кропивницьким студентам-географам

Професор зі Сполучених Штатів прочитав безкоштовну лекцію кропивницьким студентам-географам

Професор зі Сполучених Штатів прочитав безкоштовну лекцію кропивницьким студентам-географам
Суспільне: Кропивницький

Професор Джордж Уайт з університету Південної Дакоти зі Сполучених Штатів прочитав безкоштовну лекцію студентам-географам кропивницького педуніверситету. Розповів Суспільному, що приїхав на наукову конференцію у Львів та отримав запрошення з кропивницького університету.

У Кропивницький Джордж Уайт приїхав вперше – для налагодження зав'язків, обміну інформацією, співпраці з університетом. “Мені подобається Україна, тому завжди розглядаю можливості сюди приїхати. Бути у Кропивницькому – це важлива частина моєї подорожі”.

Запросив Джорджа Уайта в Кропивницький викладач кафедри природничих наук Юрій Онойко, щоб розповісти студентам-географам про туристичні бренди штату Південної Дакоти.

“З професором ми вже співпрацюємо кілька років. Організовували і проводили онлайн цикл лекцій з електоральної географії, на платформі “Зум”, рік тому, в період карантину для наших студентів. Джордж сам запропонував, проявив ініціативу, співпрацювати з нами, організовував методичні семінари”.

Cтудент третього курсу Владислав Жабко, лекцією задоволений. Професор розповів про символи свого штату: меморіал на горі Рашмор, “золоту лихоманку”, національні парки та вплив пандемії на готельний бізнес.

Джордж Уайт досліджує збереження природних ресурсів та їх використання у туристичній галузі. “Ці дослідження мають різні аспекти, такі як їжа, вода. Сьогодні лекція присвячена туризму у Південній Дакоті, штаті, де я викладаю, туризм дуже пов'язаний зі сталим способом життя, оскільки, подорожуючи, туристи витрачають багато ресурсів у проживанні і в подорожах”.

Джордж Уайт розповів, що в Кіровоградській області хоче відвідати музей ракетних військ.

Читайте також

Категорії
РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди