Перейти до основного змісту
В українських сховищах достатньо газу для населення та соціальної сфери – ОПУ

В українських сховищах достатньо газу для населення та соціальної сфери – ОПУ

В українських сховищах достатньо газу для населення та соціальної сфери – ОПУ
. УНІАН

Запасів природного газу в українських підземних сховищах достатньо для покриття потреб населення та підприємств соціальної сфери у прийдешньому опалювальному сезоні.

Про це 12 жовтня заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

"Газу у сховищах цілком достатньо для потреб населення та соціальної сфери. Жодних проблем із цим немає", – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Посадовець запевнив, що засідання обласних комісій ТЕБ та НС, які проводяться останнім часом, не пов’язані з оголошенням надзвичайних ситуацій з постачанням газу в регіонах. Він наголосив, що комісії збираються лише для подолання технічних моментів з метою прискорення підписання договорів на постачання газу.

Читайте також: Опалювальний сезон близько. Як утеплити власну оселю

Також Кирило Тимошенко запевнив, що до 15 жовтня НАК "Нафтогаз України" готовий підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери, зокрема, школами, садочками та лікарнями. При цьому він додав, що вартість газу для потреб соціальної сфери складатиме 16,8 гривні за кубічний метр.

"Це вже повна ціна, з ПДВ та тарифом на транспортування", – зауважив Тимошенко.

За його словами, водночас ціна газу для населення становитиме 7,42 гривні за кубометр.

"За такою ціною "Нафтогаз" продає паливо роздрібним постачальникам та теплогенерувальним компаніям для задоволення потреб населення", – підсумував посадовець.

Що відомо

  • 12 жовтня Кабмін затвердив план дій з виконання меморандуму щодо опалювального сезону.
  • На засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові був підписаний меморандум, згідно з яким тарифи на гарячу воду та опалення не будуть зростати до кінця опалювального сезону 2021-2022 років.
  • У серпні Національна енергетична компанія "Укренерго" повідомила, що на складах теплоелектростанцій України спостерігається критична ситуація, пов’язана із недостатнім рівнем накопичення вугілля.
  • Міністерство енергетики планує пройти наступні опалювальні сезони автономно від енергосистеми Росії та Білорусі, аби у 2023 році розпочати синхронізацію української енергосистеми з європейською ENTSO-E.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Топ дня
Вибір редакції
На початок