Німеччина віднесла Україну до "зони ризику" через поширення COVID-19

Німеччина віднесла Україну до "зони ризику" через поширення COVID-19

Німеччина віднесла Україну до "зони ризику" через поширення COVID-19
АР

Німецький федеральний інститут імені Роберта Коха, який визначає країни з високим рівнем розповсюдження COVID-19 для уряду ФРН, відніс Україну до так званої "зони ризику". Обмеження на в'їзд будуть діяти з 10 жовтня.

Про це свідчать дані на сайті установи.

Разом з Україною до районів з високим рівнем захворюваності віднесли також Латвію, Ємен, Естонію та Бруней. Усього у "зоні ризику" понад тридцять країн.

Громадяни України, які планують подорожувати до Німеччини будуть вимушені надати сертифікат про повну вакцинацію одною з визнаних Європейським агентством лікарських засобів вакцин (не менше 14 днів після другої дози) або довідку про одужання, чи негативний результат тесту на коронавірус.

Також повідомляються, що перед в'їздом до Німеччини українці мають заповнити "форму про реєстрацію" на спеціальному сайті. Перейти на нього можна за посиланням.

Що відомо

  • 8 жовтня Велика Британія скасувала карантин для вакцинованих мандрівників з України.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок