Велика Британія скасовує карантин для вакцинованих мандрівників з України

Велика Британія скасовує карантин для вакцинованих мандрівників з України

Велика Британія скасовує карантин для вакцинованих мандрівників з України
Сертифікат, ілюстративне фото

Велика Британія з 11 жовтня визнає українські документи про вакцинацію, що дозволить вакцинованим українцям відвідувати країну без проходження карантину.

"Якщо ви прибули до Англії до цієї дати, ви повинні дотримуватись правил для людей, які ще не повністю вакциновані. Якщо ви прибудете після цього, ви можете скористатися сертифікатом, щоб підтвердити свій статус вакцинації", — повідомили у британському уряді.

Нові правила в'їзду набудуть чинності о 4:00 11 жовтня.

Як відзначається, подорожувальники мають завершити курс вакцинації принаймні за два тижні до прибуття в країну одним із затверджених препаратів: AstraZeneca, Pfizer / BioNTech, Moderna, Janssen.

При цьому Шотландія, Вельс та Північна Ірландія можуть встановлювати власні вимоги для туристів.

Що відомо

  • Організація Об’єднаних Націй та її Всесвітня організація охорони здоров’я оголосили про план щодо повної вакцинації 40% населення планети від хвороби COVID-19 до кінця 2021 року та 70% до середини 2022-го року.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок