У Хмельницьких лікарнях та дитячих садочках подали тепло. Коли подадуть в домівки

У Хмельницьких лікарнях та дитячих садочках подали тепло. Коли подадуть в домівки

У Хмельницьких лікарнях та дитячих садочках подали тепло. Коли подадуть в домівки
morshyn-rada.gov.ua

У Хмельницькому відсьогодні частково розпочався опалювальний сезон. Заступник міського голови, директор департаменту інфраструктури міста Василь Новачок каже: теплопостачання розпочали із соціальної сфери. Це дитячі садочки та лікарні.

Хмельничанка Ольга разом зі своєю шестирічною дочкою Анною наразі перебувають у Хмельницькій міській дитячій лікарні. В палаті тепло, каже жінка.

Батареї Хмельницької міської дитячої лікарні теплі з 5 жовтня. Запустили опалення у всіх відділеннях медзакладу пізно ввечері, говорить заступниця директора з медичної роботи Лідія Перебейнос. За її словами, наразі в приміщенні +21. Чиновниця додає: "В нас теплозберігаючі технології працюють, є вікна, які зберігають тепло, стіни утеплені. Дітям комфортно. Якщо температура надворі буде плюсовою і достатньо високою, то на день опалення відключається. Ми так практикуємо вже багато років поспіль. Тоді тільки вночі буде включатись опалення".

Окрім медзакладів, опалювальний сезон розпочали і в дитячих садочках. Директорка дитячого садка №9 «Кобзарик» Людмила Королишина запевнила: у них в приміщені тепло, температура повітря коливається від 18 до 19 градусів. "В нашому закладі стоїть пункт, який регулює і відстежує температуру в приміщенні. Є датчики тепла. Якщо задовільна температура на вулиці, відповідно, зменшується подача тепла", - каже директорка.

Наразі 46 дитячих садочків Хмельницької тергромади та 7 лікарень опалюються, говорять очільники теплопостачальних підприємств міста.

Вартість газу цьогоріч суттєво збільшилась порівняно з минулим роком, зазначає заступник Хмельницького міського голови Василь Новачок: "Обсяг один, якого цілком може не вистачити для потреб населення, у нас 7.50 гривні, плюс дві гривні за транспортування. І, власне, обсяг взагалі 25 гривень за один кубічний метр. Це опалення буде дуже дороге". За словами чиновника, подати тепло у школи та житлові будинки обіцяють наприкінці жовтня.

Читайте також

На початок