Чемпіонат України з футболу: матч між командами "Таврія" і "Вікторія" закінчився з рахунком 1:1

. Фото: pixabay

1 жовтня сімферопольська "Таврія" зіграла свій черговий матч 11-го туру чемпіонату України з футболу (Друга ліга, Б). Суперником кримчан була команда ПФЛ "Вікторія" із смт. Миколаївка Сумської області. Поєдинок завершився з нічийним рахунком – 1:1.

Про це йдеться на офіційному сайті футбольного клубу з Сімферополя "Таврія".

Матч проходив у Мар'янівці Херсонської області на на стадіоні «Мар‘янівський»

Ще в першому таймі кримчани забили лише один м'яч: на 45 хвилині, влучним ударом з 11-метрової позначки відзначився Бойко.

У другому таймі на останній хвилині матчу футболісти "Вікторії" змогли реалізувати свій гольовий момент. Після подачі кутового, Чередніченко першим встиг до м’яча, зрівнявши ударом головою рахунок зустрічі – 1:1.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон