Netflix додав українську мову до інтерфейсу

Netflix додав українську мову до інтерфейсу

Netflix додав українську мову до інтерфейсу

Netflix офіційно додав українську мову до свого інтерфейсу, запустив україномовні сторінки у соціальних мережах і домен netflix.ua.

Упродовж останніх місяців стрімінг почав дублювати контент українською та випускати нові релізи з українською доріжкою чи субтитрами, наприклад, можна подивитися "Бріджертони", "Корону", "Ферзевий гамбіт". Також на Netflix уже є два українські серіали — "Слуга народу" та "Нюхач".

Окрім сайту, Netflix "заговорив" українською у Facebook, Instagram та YouTube. Український сервісний центр доступний за посиланням help.netflix.com/uk, де є підтримка клієнтів українською мовою.

Netflix додав українську мову до інтерфейсу

Що відомо

  • Netflix, Inc. — американський провайдер медійних послуг та продюсерська компанія зі штаб-квартирою в Лос-Ґатос, Каліфорнія. Компанію засновали у 1997 році.
  • Netflix отримав найбільше нагород на телепремії Еммі - 2021. Американські ЗМІ після оголошеня переможців вийшли з аналітикою про те, що сервіси потокового відео обійшли класичне телебачення.
  • Прибуток компанії у 2020 році - 25 млрд доларів.
  • Netflix запустився в Україні у 2016 році.
  • У червні 2021 року Верховна рада прийняла закон, зобов'язів незареєстровані в Україні міжнародні інтернет-компанії з 2021 року сплачувати податок на додану вартість (ПДВ) у розмірі 20 відсотків з доходів від послуг, які вони надають українцям. Друга назва закону - податок на гугл. Під дію закону підпадає і Netflix. Норма почне діяти 1 січня 2022 року. Експерти вважають, що для користувачів через це вирасте вартість послуг.

Читайте також

Тріумф стрімінгових платформ та проблеми з різноманітністю. Що пишуть про переможців "Еммі"

ПДВ з Google. Хто насправді наповнюватиме держбюджет у разі оподаткування цифрових платформ

Бред Пітт і Джордж Клуні зіграють у новому трилері від Apple

Премія "Кіноколо" огололосила номінантів: інтерв'ю з організатором фестивалю та членкинею комітету

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант