Коронавірус на Diamond Princess. Українку з лайнера виписали з лікарні

Коронавірус на Diamond Princess. Українку з лайнера виписали з лікарні

Коронавірус на Diamond Princess. Українку з лайнера виписали з лікарні
NEWSCOM

Українку, що захворіла на коронавірус на лайнері Diamond Princess, виписали з лікарні.

"27 лютого одну громадянку України було виписано з лікарні та перевезено до готелю. Посольство України в Японії надає нашій співвітчизниці необхідне сприяння. Троє інших громадян України продовжують перебувати в медичних закладах. Дата їхньої виписки наразі невідома", — повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев, передає Укрінформ.

Як повідомили у посольстві України в Японії, інші українці на лайнері пройшли тести на захворювання, однак результати поки що невідомі. Якщо серед них будуть хворі, їх направлять до місцевих лікарень, здорові ж залишаться на карантині на лайнері.

Що відомо:

  • На лайнері Diamond Princess, що стоїть на карантині біля берегів Японії, на коронавірус захворіло четверо українців. Усі вони є членами екіпажу.
  • У ВООЗ вважають, що пік епідемії коронавірусу вже позаду, а поширення захворювання поки що не набуло характеру пандемії.
  • 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайний стан після того, як було зафіксовано більше 8 тисяч випадків коронавірусу у світі.
  • У МОЗ кажуть, що наразі в Україні не зафіксовано зараження коронавірусом, але готові лікувати його в разі потреби. А пасажирам, які прилетіли з Китаю, міряли температуру тіла.
  • Прикордонна, митна та Держпродспоживслужба України посилили заходи безпеки в аеропортах і пунктах пропуску на кордоні задля виявлення та попередження випадків захворювання на коронавірус.
  • Ніхто з пасажирів, які прилетіли з інших країн до аеропортів "Київ" і "Бориспіль", не відмовився від вимірювання температури тіла.
  • Кожному пасажиру, який прилітає у львівський аеропорт, вимірюють температуру. За словами директорки Міжнародного аеропорту "Львів" Тетяни Романовської, спеціально для такого контролю закупили п’ять безконтактних термометрів.
  • Суспільне зібрало все, що треба знати, аби вберегтися від нового вірусу з Китаю.
На початок