На Кіровоградщині 150 шкіл перейшли на дистанційне навчання

На Кіровоградщині 150 шкіл перейшли на дистанційне навчання

На Кіровоградщині 150 шкіл перейшли на дистанційне навчання
Фото: УНІАН

В Кіровоградській області 150 шкіл відсьогодні перейшли на дистанційне навчання. Це дані на 8:00 від начальниці обласного департаменту освіти Ельзи Лещенко. Це 45 відсотків від загальної кількості шкіл регіону.

Всього у Кіровоградській області працюють 305 шкіл, з яких 155 шкіл навчаються офлайн та 150 дистаційно. 446 дитсадків працюють у звичайному режимі з дотриманням вимог карантину.

"Усі садочки, школи, в яких є 1-4 класи, школи-інтернати працюють, незалежно від "ковідних" зон. Навіть, якщо у школі 80 відсотків працівників не вакциновані від коронавірусу, 1-4 класи все одно навчаються офлайн".

За словами Ельзи Лещенко, на дистанційне навчання перейшли три державні заклади вищої освіти області. Кількість вакцинованих працівників там менше 80 відсотків.

"У льотній академії щепилися 28 відсотків працівників, у педуніверситеті – 54 відсотки та 62 відсотки у технічному університеті. З 18 професійно-технічних училищ, на дистанційне навчання пішли чотири".

Що відомо

  • Усього в Кіровоградській області 777 закладів освіти, в яких нині працюють 27255 тисяч працівників. Від коронавірусу вакцинувались 70 відсотків людей.
  • Відсьогодні Кіровоградська область перейшла у жовту зону за рівнем розповсюдження коронавірусу. За постановою Кабміну, заклади освіти, де менше 80 відсотків вакцинованих працівників, мають перейти на дистанційне навчання. Ухвалювати рішення про роботу закладів освіти мають на території, де розташований заклад.

Читайте також

На початок