На Кіровоградщині в ”жовтій” карантинній зоні працюватимуть 46% шкіл

На Кіровоградщині в ”жовтій” карантинній зоні працюватимуть 46% шкіл

На Кіровоградщині в ”жовтій” карантинній зоні працюватимуть 46% шкіл
Суспільне: Кропивницький

У Кіровоградській області в умовах обмежень ”жовтої” карантинної зони у звичному режимі працюватимуть 140 шкіл, де від коронавірусу щепились більше 80% працівників. Це 46%, розповіла Суспільному начальниця обласного департаменту освіти Ельза Лещенко. Усього в області 305 шкіл.

У 165 школах регіону (54% від загальної кількості – ред.) від коронавірусу вакцинувались менше 80% працівників. Там уроки відвідуватимуть учні початкових класів, учні 5-11 класів навчатимуться дистанційно.

Що відомо

  • 21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила "жовтий" епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 23 вересня. Для відвідування навчальних закладів необхідно, щоб щонайменше 80% працівників були щеплені щонайменше однією дозою вакцини від COVID-19 або вже перенесли захворювання.
  • Заступник начальниці обласного департаменту освіти Володимир Таборанський на своїй Facebook-сторінці написав, що умова щодо наявності 80% вакцинованих працівників не поширюватиметься на дитячі садки, спецшколи та початкові класи загальноосвітніх шкіл. Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм. Усього в області 469 дитсадків.
  • МОЗ запровадило обов'язкові щеплення проти COVID-19 для освітян та чиновників.
  • З початку пандемії в Кіровоградській області зареєстрували 21397 випадків COVID-19, 20077 людей одужали, 883 жителів регіону померли від ускладнень захворювання. Це дані на ранок 22 вересня.
  • Міносвіти назвало умови роботи навчальних закладів.
  • Кабмін погодив кримінальну відповідальність за підробку COVID-сертифікатів.

Читайте також

Як працюватимуть університети у Кропивницькому з 23 вересня.

На початок