Україна сподівається на збільшення розміру допомоги від США до суми в мільярд доларів протягом наступних років.
Про це під час брифінгу 22 вересня повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.
"Я вже почав говорити про це із Конгресом США і з адміністрацією. Я вважаю, що рівень фінансової підтримки Сполученими Штатами Америки України має досягнути позначки в один мільярд доларів", – зазначив він.
На переконання міністра, це має відбутися вже у найближчі роки.
"Для цього є всі політичні і безпекові передумови, і є багато сил в Конгресі, які вже підтримують цю ініціативу. Ми будемо над цим працювати", – додав Кулеба.
Він додав, що це не станеться просто зараз, але має статися найближчими роками.
"Значна частина цієї суми має йти саме на безпековий сектор", – зауважив голова МЗС.
За його словами лише обрані держави отримують від США мільярд і більше доларів допомоги.
Що відомо
- 20 вересня українська делегація на чолі з президентом Володимиром Зеленським вилетіла у США для участі в Генеральній Асамблеї ООН.
- Володимир Зеленський заявив, що Генасамблея ООН надає можливість Україні шукати вирішення проблеми окупації Криму та Донбасу.
- Речник президента Сергій Никифоров розповів, що російська делегація в ООН пропонувала зняти з питання денного поточної сесії Генасамблеї ООН обговорення ситуації в окупованому Криму, однак їй це не вдалося.
- Володимир Зеленський під час зустрічі із керівництвом корпорації Microsoft у Нью-Йорку запропонував створити на території України дата-центр хмарного сервісу Azure.
- Зеленський провів у Нью-Йорку зустріч із генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, під час якої попросив про допомогу у звільненні 450 українців, яких утримують на окупованих територіях й у РФ, та запевнив, що євроатлантичний курс України залишається незмінним.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!