Президент запропонував Microsoft створити в Україні дата-центр Azure

Президент запропонував Microsoft створити в Україні дата-центр Azure

Президент запропонував Microsoft створити в Україні дата-центр Azure
AP

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі із керівництвом корпорації Microsoft у Нью-Йорку у межах візиту до США запропонував створити на території України дата-центр хмарного сервісу Azure.

Як повідомляє пресслужба президента, таку пропозицію президент зробив під час зустрічі із президентом Microsoft Бредом Смітом.

"Глава держави поінформував про здобутки України у впровадженні цифровізації та перспективи розвитку національного ринку ІТ. Було відзначено, що наразі в нашій країні створюється один з найкращих податкових і правових режимів для IT-компаній", – йдеться у повідомленні.

Також Зеленський та Сміт обговорили поглиблення співпраці з корпорацією Microsoft і реалізацію спільних проєктів.

"Ми зацікавлені в подальшому розширенні присутності корпорації Microsoft в Україні та поглибленні співпраці в контексті цифрової трансформації нашої країни", – наголосив Зеленський.

Окрему увагу під час зустрічі президент приділив побудові інфраструктури для хмарних сервісів в Україні.

"Ми будуємо цифрову державу, і нам надзвичайно важливо, щоб дані українців зберігалися на хмарних сервісах на території України", – зазначив він.

Відтак Зеленський запросив Microsoft розглянути можливості для створення інфраструктури дата-центру Azure в Україні.

Окрім того, Володимир Зеленський і Бред Сміт обговорили залучення компанії Microsoft до розробки системи електронного голосування на виборах і продуктів з використанням технологій штучного інтелекту, а також торкнулися питань налагодження взаємодії у сфері розробки антикорупційних програм для органів державної влади в Україні, сфері кібербезпеки й протидії дезінформації.

Що відомо

  • 20 вересня українська делегація на чолі з президентом Володимиром Зеленським вилетіла у США для участі в Генеральній Асамблеї ООН.
  • Володимир Зеленський заявив, що Генасамблея ООН надає можливість Україні шукати вирішення проблеми окупації Криму та Донбасу.
  • Речник президента Сергій Никифоров розповів, що російська делегація в ООН пропонувала зняти з питання денного поточної сесії Генасамблеї ООН обговорення ситуації в окупованому Криму, однак їй це не вдалося.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок