Мінкульт закликав вакцинуватися, щоб ходити у музеї

Мінкульт закликав вакцинуватися, щоб ходити у музеї

Мінкульт закликав вакцинуватися, щоб ходити у музеї

На важливості вакцинації зокрема для культурної сфери наголосив заступник міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко під час відкриття освітньої програми Museum Education, повідомляє Укрінформ.

"Музейна справа і всі, хто працюють у музейній справі, є надзвичайно важливими. Я розумію, що якісні музеї, відвідання їх багатьма як українцями, так і закордонними гостями — це не лише споживання культурних послуг, це важлива інвестиція в майбутнє України, в майбутнє українців. Знаю також, що багатьох турбують заходи, які пов’язані з карантином, можливість перспективи, яким чином музеї зможуть працювати в майбутньому. І тут головне повідомлення, з яким хочу до вас звернутися, — уряд має пріоритетом вакцинацію. Вакцинація є важливою, вакцинація зберігає життя, і вакцинація так само важлива для того, щоб наші заклади могли працювати, приймати відвідувачів навіть в такі складні часи", — зазначив Шевченко.

Також він висловив сподівання, що держава матиме можливість вкладати більше коштів в розвиток музейної справи.

"Така інституція, як Український культурний фонд, за останні кілька років довела не лише словами, а на ділі, що є можливість підтримувати сучасні заклади, сучасні події. І є так само багато над чим працювати, обмінюватись досвідом, як робити музеї більш сучасними, кращими, можливість отримувати, заробляти кошти, можливість продавати свою промо-продукцію. Є точно багато чого вчитися, і зокрема вчитися один в одного, тому що хтось у чомусь є кращим, хтось у чомусь має більше досвіду. Тому сьогоднішній захід є важливим. Дякую вам за те, що робите свою надзвичайно потрібну для всіх громадян України справу", — сказав заступник міністра.

Що відомо

У понеділок, 20 вересня, Кабінет міністрів прийняв рішення продовжити адаптивний карантин в Україні до 31 грудня у зв'язку із погіршенням епідеміологічної ситуації.

Адаптивний карантин – це різні обмеження в кожному регіоні в залежності від епідемологічної ситуації.

Читайте також

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант