У МЗС розповіли про стан українки, у якої діагностували коронавірус в Італії

У МЗС розповіли про стан українки, у якої діагностували коронавірус в Італії

Ексклюзивно
У МЗС розповіли про стан українки, у якої діагностували коронавірус в Італії

У Міністерстві закордонних справ підтвердили, що у 26-річної українки, яка живе і працює в Італії, діагностували коронавірус. За даними відомства, її стан не критичний.

Про це Суспільному розповів директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев.

За його словами, в інфекційній лікарні Неаполя підтвердили два нових випадки зараження на коронавірус, один з яких — в українки, що працює на півночі у Кремоні.

Дівчині стало погано, коли вона їздила на південь провідати батьків у Чіленто/Салерно.

"Позитивний результат на коронавірус має бути остаточно підтверджений клінікою "Спаланцані" у Римі. Нині вона перебуває в інфекційному відділенні лікарні "Котуньо" у Неаполі, стан не критичний", — сказав Погорельцев, додавши, що її родичі також у карантині.

Він зазначив, що Генконсульство України в Неаполі підтримує контакт з місцевим штабом.

Раніше італійське видання Fanpage повідомило, що до лікарні Сан-Лука у Валло-делла-Луканія шпиталізували 26-річну українку, в якої підтвердили зараження коронавірусом Covid-19.

За даними порталу, українка живе та працює у місті Кремона. Вона поїхала відпочивати до Монтано-Антілії у містечко Чиленто. Кілька днів дівчина почувалася погано, а 25 лютого звернулася до лікарні, де у неї діагностували китайський коронавірус.

Нині її перевели до інфекційної лікарні в Неаполі. Всіх, хто мав з нею контакт, одразу ж помістили на карантин.

Що відомо:

  • У ВООЗ вважають, що пік епідемії коронавірусу вже позаду, а поширення захворювання поки що не набуло характеру пандемії.
  • 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайний стан після того, як було зафіксовано більше 8 тисяч випадків коронавірусу у світі.
  • У МОЗ кажуть, що наразі в Україні не зафіксовано зараження коронавірусом, але готові лікувати його в разі потреби. А пасажирам, які прилетіли з Китаю, міряли температуру тіла.
  • Прикордонна, митна та Держпродспоживслужба України посилили заходи безпеки в аеропортах і пунктах пропуску на кордоні задля виявлення та попередження випадків захворювання на коронавірус.
  • Ніхто з пасажирів, які прилетіли з інших країн до аеропортів "Київ" і "Бориспіль", не відмовився від вимірювання температури тіла.
  • Кожному пасажиру, який прилітає у львівський аеропорт, вимірюють температуру. За словами директорки Міжнародного аеропорту "Львів" Тетяни Романовської, спеціально для такого контролю закупили п’ять безконтактних термометрів.
  • Суспільне зібрало все, що треба знати, аби вберегтися від нового вірусу з Китаю.
На початок