Таліби перейменували міністерство жінок Афганістану на міністерство моралі

Таліби перейменували міністерство жінок Афганістану на міністерство моралі

Таліби перейменували міністерство жінок Афганістану на міністерство моралі
AP

Рух "Талібан", який захопив владу в Афганістані, закрив міністерство у справах жінок та замінив його на міністерство поширення моралі та запобігання порокам.

Про це повідомляє ВВС.

Відео у соціальних мережах показують жінок-співробітниць колишнього міністерства поза офісами, які закликають талібів дозволити їм повернутися до роботи.

Під час першого правління талібів у Афганістані міністерство моралі слідкувало за дотримання суворих релігійних доктрин Ісламу в країні.

Представник "Талібану" Мохаммад Юсуф повідомив, що створення міністерства моралі є важливим кроком.

"Наша основна мета – служити ісламу. Тому обов'язковим є створення міністерства пороку і чесноти", – пояснив Юсуф.

Що відомо

  • 6 вересня канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що вона виступає за початок переговорів з радикальним ісламістським рухом "Талібан". Вона вважає, що діалог з талібами потрібен, щоб продовжити евакуацію з Афганістану.
  • 3 вересня у Європейському Союзі заявили, що готові взаємодіяти з новим урядом талібів у Кабулі, але ісламістське угруповання повинне поважати права людини, зокрема права жінок, і не дозволяти Афганістану стати плацдармом для тероризму.
  • Вранці 15 серпня бойовики "Талібану" почали наступ на Кабул. Того ж дня в країні оголосили про мирну передачу влади талібам.
  • Рада безпеки ООН вимагає від екстремістів з руху "Талібан" дозволити афганцям безперешкодно залишати країну, нагадавши їм про відповідну обіцянку. Резолюцію щодо цього Радбез ООН ухвалив 30 серпня.
  • 31 серпня США остаточно вивели свої війська з Афганістану, таким чином завершивши 20-літню місію. Після відльоту останніх військових літаків, контроль над аеропортом Кабула встановили екстремісти з руху "Талібан".

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок