Уряд розраховує отримати від великої приватизації 12 мільярдів гривень

Уряд розраховує отримати від великої приватизації 12 мільярдів гривень

Уряд розраховує отримати від великої приватизації 12 мільярдів гривень
Uniper Energy

Кабінет міністрів розраховує отримати у 2021 році до бюджету 12 мільярдів гривень від великої приватизації.

Про це під час пресконференція заявив голова уряду Денис Шмигаль.

Він також відзначив, що планувався продаж 12 великих об'єктів, однак зі списку вийшли 6 теплоелектроцентралей.

"Ми очікували продаж 12 об'єктів цього року. 6 ТЕЦ передані від Фонду держмайна в управління НАК "Нафтогаз" для того, щоб підготуватись до опалювального сезону. Коли робота і питання заборгованості на цих підприємствах будуть залагоджені, відбудеться приватизація", — розповів Шмигаль.

Що відомо

  • У березні 2020 року Верховна рада прийняла законопроєкт, яким тимчасово, а саме на період карантину, обмежив проведення "Великої приватизації".
  • 4 лютого парламент ухвалив за основу зміни до закону "Про приватизацію державного і комунального майна", який розблоковує проведення аукціонів з продажу об’єктів великої приватизації у період карантину.
  • Верховна рада підтримала зміни до закону "Про приватизацію державного і комунального майна", які дозволяють проведення аукціонів з продажу об’єктів "великої" приватизації у період карантину.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що в межах масштабної приватизації в Україні у першу чергу почали передавати у приватну власність сотні неефективних підприємств, а не стратегічні об'єкти.
  • 15 липня Фонд державного майна завершив аукціон з продажу готелю "Дніпро". Об'єкт придбала компанія ТОВ "Смартленд" за понад мільярд гривень. Ставка, яка виграла, перевищила початкову ціну в понад 13 разів.
  • Переможець аукціону з приватизації столичного готелю "Дніпро" переказав до державного бюджету понад мільярд гривень за його купівлю.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок