Аукціон з продажу готелю Дніпро завершився. Об'єкт приватизували за понад мільярд гривень

Аукціон з продажу готелю Дніпро завершився. Об'єкт приватизували за понад мільярд гривень

Аукціон з продажу готелю Дніпро завершився. Об'єкт приватизували за понад мільярд гривень
УНІАН

Фонд державного майна завершив аукціон з продажу готелю Дніпро. Об'єкт придбали за понад мільярд гривень. Ставка, яка виграла, перевищила початкову ціну в понад 13 разів. 

Аукціон з продажу готелю Дніпро стартував 15 липня. В ньому взяли участь 29 компаній. Переможцем аукціону після трьох турів стала компанія ТОВ "Смартленд", яка придбала акції готелю за 1 111 111 222,22 гривні. Стартова ціна лота складала 80 923 400 гривень. Під час першого туру торгів вона зросла до 888 888 901,00 гривень, а у другому — до 1 000 000 011,00 гривень.

Інвестор має 30 днів, щоб перерахувати гроші, в іншому випадку почнуть нараховувати пеню, а після двох місяців результати скасують.

Приватизацію готелю "Дніпро" вже привітав президент Володимир Зеленський. Президент зазначив, що всі отримані гроші скерують до держбюджету.

"Таким чином уже було проведено майже вісім тисяч аукціонів та продано майна, що належало державі, органам місцевої влади та Фонду гарантування вкладів, на загальну суму близько 2,7 млрд грн. Це ще один приклад того, як діджиталізація та відкритість приносять користь державі та долають корупцію. Очікую, що найближчим часом так само успішно будуть приватизовані інші об’єкти, що належали ДУС", — йдеться у повідомленні.

Готель Дніпро має 186 номерів, паркінг на 56 машиномісць, три конференц-зали, бізнес-центр, два ресторани, спа-центр. Загальна площа приміщень — 12,8 тис. м². Прибуток готелю за 2019 рік склав 284 тисяч гривень.

Довідка. ТОВ "Смартленд" - компанія, яка займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Директором є Терещук Максим Миколайович.

Що відомо

  • Раніше Фонд держмайна повідомляв, що виставить готель "Дніпро" на аукціон навесні, а стартова ціна буде 10 мільйонів доларів.
  • Крім того, ФДМУ планував у 2020 році оголосити конкурси з продажу шести об'єктів великої приватизації, у тому числі та готель "Дніпро".
На початок