У Дніпрі до Дня міста відкриють регіональну філателістичну виставку

У Дніпрі до Дня міста відкриють регіональну філателістичну виставку

10 вересня у Дніпропетровському національному історичному музеї імені Яворницького відкриється регіональна філателістична виставка «Величний Дніпро-2021». Про це в ефірі Українського радіо UA: Дніпро розповів член Дніпровської організації Асоціації філателістів України Володимир Куценко.

Захід приурочили до Дня міста, який цього року відзначатимуть 11-12 вересня.

Як розповів Володимир Куценко, на виставці покажуть близько 40 експонатів з різних регіонів України, понад третина з яких – із колекцій філателістів Дніпра.

«Це не тільки марки, це – конверти, марковані поштові картки, листи з цікавими штемпелями, які свідчать про розвиток пошти. Філателія – це все, що пов’язане з поштовим обігом. Кількість експонатів не важлива, головне, щоб експозиція була цільною й розповідала про частину якогось дослідження, яке здійснив філателіст. У нас буде маса цікавих експонатів. Наприклад, Ігор Сичов представить свою колекцію щодо VII Літніх Олімпійських ігор в Антверпені. Це просто красиво! Володимир Хохлов представить, здавалось би, невелику одностендову експозицію щодо підводної пошти Іспанії, але вона наскільки насичена матеріалом, що це буде дуже цікаво», – розказав Володимир Куценко.

Експонати буде оцінювати спеціальне журі у складі п’ятьох суддів. Власників найкращих в 11 категоріях нагородять спеціально виготовленими медалями – золотими, срібними й бронзовими, а також дипломами.

А найкращий експонат серед всіх категорій отримає гран-прі.

Виставка працюватиме 10, 11 та 12 вересня. Вона проводиться в рамках міської програми «Культурна столиця».

Програма виставки детальніше.

"Суспільне Дніпро" – генеральний інформаційний партнер події.

Що відомо

2019 року в Дніпропетровському національному історичному музеї відбувалася XVII Національна філателістична виставка «Укрфілекс Дніпро-2019». Такі масштабні виставки не проводилися умісті та області з 2001 року. Були представлені понад 160 виставкових стендів. Свої колекції показували представники всіх регіонів України, а також Польщі та Білорусі.

Читайте також

  • Філателістичну виставку до 70-ї річниці загибелі Романа Шухевича відкрили в Тернополі
  • У Запоріжжі презентували поштову марку до Дня Незалежності України
  • У Дніпрі створять поштову марку, присвячену Олександру Полю

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок