"Мерседес" змінив партнера Льюїсу Гемілтону на 2022 рік. Що стало причиною

"Мерседес" змінив партнера Льюїсу Гемілтону на 2022 рік. Що стало причиною

"Мерседес" змінив партнера Льюїсу Гемілтону на 2022 рік. Що стало причиною AP

Замість Валттері Боттаса виступати поруч з титулованим британцем буде Джордж Расселл.

"Мерседес" змінив партнера Льюїсу Гемілтону на 2022 рік. Замість Валттері Боттаса другим пілотом команди буде ще один британець, Джордж Расселл.

Боттас виступав за "Мерседес" упродовж останніх п'яти сезонів. Проте у понеділок, 6 вересня, у команді оголосили, що фінський гонщик виступатиме з 2022 року за "Альфа Ромео" - там він замінить Кімі Райкконена, який оголосив про завершення кар'єри після 2021 року.

Читайте також: "Це - все". Кімі Райкконен закінчить кар'єру у Формулі-1 через 20 років після дебюту

На наступний день у "Мерседес" оголосили про заміну Боттасу. Нею став 23-річний Джордж Расселл, який упродовж останніх трьох сезонів у Формулі-1 виступав за "Вільямс".

Чому "Мерседес" змінив партнера Льюїсу Гемілтону?

Льюїсу Гемілтону у січні 2021-го виповнилося 36 років, і "Мерседес" поступово шукають йому заміну. Контракт британця із командою розрахований ще на два роки, проте очільник "Мерседес" Тото Вольфф шукав іншого гонщика йому на заміну у перспективі, зупинившись саме на Расселлі.

Джордж Расселл у минулому виступав за "Мерседес". У 2020 році він вийшов на гран-прі Сахіру саме за "Мерседес" через коронавірус у Гемілтона, посівши підсумкове дев'яте місце, хоча із Боттасом вони стали першим та другим у кваліфікації.

Саме після виступу у Сахірі очільник "Мерседес" Тото Вольфф звертав увагу на можливу команду Гемілтона та Расселла у майбутньому. І припускав, що таке можливо.

"Було б цікаво мати їх обох у команді. Можливо, для нас це була б ще та історія, але, цілком ймовірно, у майбутньому так і буде", - зазначив Тото Вольфф.

Сам Гемілтон перед цим надавав перевагу тому, щоб продовжити виступи із 32-річним Боттасом. Однак після гран-прі Нідерландів зазначив, що Расселл є "досить талантовитим гонщиком".

Що відомо

  • Льюїс Гемілтон у "Мерседес" виступав з німцем Ніко Росбергом. А перед тим, як запросити у команду Гемілтона, гонщиком "Мерседес" був інший німець, Міхаель Шумахер.
  • Джордж Расселл упродовж трьох сезонів виступає у Формулі-1. Його найкращий результат - друге місце на гран-прі Бельгії, який не було завершено.
Читайте також: Уперше за сім років гран-прі Формули-1 не було завершено. У чому причина
  • Загалом в очковій зоні Расселл двічі входив у топ-10 - крім другого місця в Бельгії, він став восьмим в Угорщині.
  • На останньому гран-прі Нідерландів Джордж Расселл фінішував 17-м, гонку виграв пілот "Ред Булл" Макс Ферстаппен.
Читайте також: Макс Ферстаппен виграв домашнє Гран-прі в Нідерландах та повернув лідерство у загальному заліку

Що далі

  • 10-12 вересня. Етап Формули-1 в Італії.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика