У Кропивницькому обвалилась стіна будівлі заводу

У Кропивницькому обвалилась стіна будівлі заводу

У Кропивницькому обвалилась стіна будівлі заводу
Суспільне: Кропивницький

У Кропивницькому обвалилась стіна будівлі заводу ”Цукрогідромаш”, якій понад сотня років. Цегла впала на тротуар та дорогу. За словами речника патрульної поліції області Дмитра Поперешняка, через обвал ніхто не травмувався. Суспільне дізнавалось, хто прибиратиме цеглу, що обвалилася, та чи досліджували будівлю на предмет аварійності.

За словами заступниці начальниці міського управління архітектурно-будівельного контролю Олени Костюкової, будівлю заводу не обстежували, бо не було скарг. Чи аварійна будівля, без обстеження сказати не може.

Журналісти Суспільного були на місці обвалу, біля перехрестя вулиць Михайлівська та Смоленчука, об 11:30 2 вересня. Кропивничанка Алла Кулікова, яка працює поруч з будівлею, яка обвалилася, розповіла, що о 10:30 на місці події були патрульні.

У Кропивницькому обвалилась стіна будівлі заводу
Місце обвалу / 2 вересня, 11:30. Суспільне: Кропивницький

Обвалені цегла та штукатурка перекрили рух тротуаром. Кропивничанка Юлія Саламаха сказала, що ходить з дітьми повз будівлю заводу щодня: ”Тут була обмежувальна стрічка, але вона була прикріплена до будівлі яка і обвалилася. Попереджувальний напис про можливе падіння цегли також був. Коли йдеш проїжджою частиною з двома дітьми, займаєш пів дороги, це страшно. Сподіваюсь, це все приберуть і щось зроблять зі стіною”.

На територію заводу знімальну групу Суспільного не пустила охорона: ”На обід пішли зараз. Сьогодні будуть прибирати”.

Керівник міської інспекції з благоустрою Олександр Брюховецький про обвал дізнався о 10:00, отримавши фото з місця події. Сказав, що інспекція контролює, щоб обвалену цеглу прибрали працівники заводу: ”Пообіцяли прибрати до кінця дня, огородити стрічкою і надіслати мені фотографії, на підтвердження. Якщо цього не буде, складемо адмінпротокол. За таке для посадової особи передбачені від 850 до 1700 гривень штрафу”.

О 17:00 цегли на тротуарі не було. Місце обвалу огородили обмежувальною стрічкою.

У Кропивницькому обвалилась стіна будівлі заводу
Цеглу з тротуару прибрали. Суспільне: Кропивницький

Читайте також

На початок