Китай не братиме в телеефір зірок з "неправильною політичною позицією"

Китай не братиме в телеефір зірок з "неправильною політичною позицією"

Китай не братиме в телеефір зірок з "неправильною політичною позицією" TFBOYS

Китайська влада опублікувала нові правила для мовників країни. Держава вимагає не брати в ефір артистів, які мають "неправильну політичну позицію" та "виглядають занадто жіночно". Про це повідомляє агенція Reuters.

У межах репресій проти індустрії розваг китайська влада планує цензурувати все, що, на їхню думку, порушує основні соціалістичні цінності.

Зокрема, Національне управління радіо і телебачення заявило, що посилить регулювання заробітної платні зірок та покарає осіб, які уникають сплати податків. Також вони планують відсіювати будь-який контент культурних програм, який вважатимуть таким, що несе шкоду здоров'ю.

Віднині добір гостей для телепроєктів буде жорстко контролюватися, а політична грамотність та моральність стануть одними з критеріїв, на основі яких прийматимуть рішення. Таким чином влада Китаю планує заохочувати зірок до участі в соціальних інціативах та програмах суспільного благоустрою.

"В опублікованому повідомленні говориться, що всі телепроєкти, які зображують "жіноподібну" поведінку та інший "спотворений" контент, мають бути призупинені. Так само як і шоу, де демонструють показне багатство, скандали та "вульгарних" інтернет-зірок", – повідомляє Reuters.

Усі учасники телетрансляцій мають проходити тренінги з професійної етики. Контракти з тими, кому не вистачає моральної дисципліни, будуть розірвані.

Раніше китайських зірок почали змушувати проходити курс історії комуністичної партії, а також вдаватися до публічної самокритики.

Читайте також

Китайським підліткам заборонили грати в онлайн-ігри по буднях

У Китаї заборонили складати рейтинги найпопулярніших зірок

У Китаї створять чорний список пісень для караоке-барів

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше