У Китаї створять чорний список пісень для караоке-барів

У Китаї створять чорний список пісень для караоке-барів

У Китаї створять чорний список пісень для караоке-барів

Влада Китаю збирається заборонити караоке-пісні, що містять "незаконний контент". Повідомляється, що Міністерство культури й туризму КНР створить чорний список пісень для караоке-барів, які, на думку уряду, становлять загрозу для суспільства. Про це повідомляє видання BBC.

Заборонять пісні, які:

  • ставлять під загрозу національну єдність, суверенітет або територіальну цілісність;
  • розпалюють міжнаціональну або міжетнічну ворожнечу;
  • завдають шкоди національній честі та інтересам;
  • порушують релігійну політику держави;
  • пропагують непристойність, азартні ігри, насильство та інші злочинні дії.

У міністерстві також заявили, що постачальники контенту для караоке-закладів будуть нести відповідальність за перевірку пісень. Влада країни закликала їх постачати "здорову і бадьору" музику. Нові правила повинні набути чинності 1 жовтня.

За даними агентства Xinhua, в Китаї близько 50 тис. розважальних закладів з музичною бібліотекою із понад 100 тис. пісень.

Цензура є звичайним явищем в Китаї: компанії-власники соціальних мереж регулярно видаляють контент, який вважається загрозливим соціальній стабільності або правлячій Комуністичній партії.

У 2015 році був випущений чорний список зі 120 пісень, які "проголошували непристойність, насильство, злочини або робили шкоду суспільній моралі". У список увійшли такі пісні, як "Пекінські хулігани", "Щоденник самогубців", "Не хочу ходити в школу" і "Fart".

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше