Гурт ABBA завів акаунт в TikTok

Гурт ABBA завів акаунт в TikTok

Гурт ABBA завів акаунт в TikTok

Шведський поп-гурт ABBA завів акаунт у соціальній мережі TikTok. На це звернуло увагу видання Billboard.

Першим постом в соцмережі став ролик з піснею Dancing Queen, яку виконує невідомий піаніст. На цей час відео набрало понад 2,6 млн переглядів.

Пізніше в акаунті з'явилося ще одне відео з анонсом проєкту Abba Voyage. "Спасибі за очікування, подорож ось-ось почнеться. Агнета, Бйорн, Бенні, Анні-Фрід", – йдеться в повідомленні. Зараз на обліковий запис гурту підписані понад 363 тисячі користувачів.

Шведський попгурт ABBA випустить 5 нових пісень вперше після 39-річної перерви. Квартет також готується до запуску шоу під назвою Abba Voyage, в якому голограми музикантів виконають головні хіти.

Обіцяний тур голограм був відкладений через пандемію, проте реліз нових пісень вирішили не відтягувати. Також джерело, близьке до оточення гурту, повідомило, що незабаром ABBA зберуть пресконференцію в Стокгольмі, щоб поділитися з публікою "великими новинами".

Також пісня ABBA "Waterloo" визнана найвидатнішою композицією в історії міжнародного пісенного конкурсу Євробачення.

Квартет ABBA, який проіснував десять років – з 1972 по 1982 рік – став одним з найуспішніших за всю історію попмузики і був внесений до Зали слави рок-н-ролу.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше