Визначена найкраща пісня в історії Євробачення

Визначена найкраща пісня в історії Євробачення

Визначена найкраща пісня в історії Євробачення

Пісня шведського гурту ABBA Waterloo визнана найвидатнішою композицією в історії міжнародного пісенного конкурсу Євробачення.

Про це свідчать результати опитування, яке проводилося серед глядачів BBC.

З цією піснею музиканти зі Швеції перемогли на конкурсі у британському місті Брайтон в 1974 році. Після цього композиція очолила британські та світові чарти, а гурт здобув славу одного з найвеличніших в історії поп-музики.

Усього в світі було продано понад шість мільйонів копій пісні Waterloo.

Засновник, вокаліст і гітарист ABBA Бйорн Ульвеус заявив, що йому важко повірити, що історія гурту почалася саме на Євробаченні так багато років тому.

Гурт змагався з іншими гучними переможцями Євробачення, зокрема співачкою Netta з Ізраїлю та Кончітою Вурст із Австрії.

Опитування проводилося у день, коли глядачі мали б голосувати за своїх фаворитів на Євробачені-2020. Однак Європейський мовний союз прийняв рішення скасувати проведення конкурсу в Роттердамі через загрозу поширення коронавірусу.

Що відомо

  • 17 травня Європейська спілка мовників домовилася про перенесення Євробачення на 2021 рік. Конкурс відбудеться в Роттердамі, як і планувалося.
  • Організатори пісенного конкурсу Євробачення вирішили, що учасники конкурсу мають написати нові пісні.
  • Через скасування Євробачення YouTube та Європейський мовний союз (EBU) 12 травня провели спеціальне онлайн-шоу "Вшанування пісень Євробачення-2020"
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше