ABBA повертається: вперше за 39 років гурт випустить нові пісні

ABBA повертається: вперше за 39 років гурт випустить нові пісні

ABBA повертається: вперше за 39 років гурт випустить нові пісні

Шведський попгурт ABBA випустить 5 нових пісень вперше після 39-річної перерви – про це повідомляє BBC. Квартет також готується до запуску шоу під назвою Abba Voyage, в якому голограми музикантів виконають головні хіти.

Стало відомо, що їхній новий студійний запис вийде 27 серпня. Рішення знову зібратися в студії, щоб записати нову музику, з'явилося після того, як учасники гурту оголосили про запуск проєкту Abba Voyage.

Ще у 2020 році вони заявили, що відправлять в тур віртуальних аватарів учасників групи, де вони виступлять перед публікою з усіма основними хітами. В результаті виникла ідея доповнити всім відомі пісні кількома новими творами.

За словами Ульвеуса, возз'єднання колективу в студії пройшло весело, проте ніхто з артистів не хотів вирушати в тур. За словами Ульвеуса, гурт ніколи й не прагнув до світових турне. "У нас була десятирічна кар'єра, і за весь цей час ми, можливо, провели в роз'їздах місяців шість", – зізнається артист.

Обіцяний тур голограм був відкладений через пандемію, проте реліз нових пісень вирішили не відтягувати. Також джерело, близьке до оточення гурту, повідомило, що незабаром ABBA зберуть пресконференцію в Стокгольмі, щоб поділитися з публікою "великими новинами".

Також пісня ABBA "Waterloo" визнана найвидатнішою композицією в історії міжнародного пісенного конкурсу Євробачення.

Квартет ABBA, який проіснував десять років – з 1972 по 1982 рік – став одним з найуспішніших за всю історію попмузики і був внесений до Зали слави рок-н-ролу.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше