TikTok заборонив травмонебезпечний Milk Crate Challenge

TikTok заборонив травмонебезпечний Milk Crate Challenge

TikTok заборонив травмонебезпечний Milk Crate Challenge

На тлі заяв медичних фахівців про те, що Milk Crate Challenge може призвести до вивихів, розриву зв'язок, переломів і травм спинного мозку, адміністрація соціальної мережі TikTok прийняла рішення видалити контент, який пропагує це небезпечне заняття. Про це повідомляє CNN.

Лікарі визнали небезпечним популярний флешмоб (челендж) під назвою Milk Crate Challenge, і адміністрація сервісу заборонила розміщення відповідних відео.

"Ми закликаємо всіх проявляти обережність у своїй поведінці як в мережі, так і поза нею", – заявили представники TikTok.

Пошук за хештегом #MilkCrateChallenge видає таке: "Фраза може бути пов'язана з поведінкою або контентом, що порушує наші правила. Просування безпечного і позитивного досвіду – наша головна мета".

У чому полягає #MilkCrateChallenge

Челендж полягає у складанні у вигляді двобічної піраміди так званих "молочних ящиків" таким чином, щоб вони утворювали сходинки. Люди намагаються підійнятися ними з одного боку наверх, а з іншого — вниз.

Під час сходження перетинки ящиків стають все більш і більш нестійкими і коли учасники з необережності і через втрату балансу роблять помилки, вони падають на землю або ж на ящики.

Низка медиків заявила, що флешмоб є небезпечним, і попередили про можливі негативні наслідки для учасників.

"Це, мабуть, навіть гірше, ніж падіння з драбини... Дуже важко підготуватися до падінь, які я бачив у цих відео. Вони піддають свої суглоби ще більшому ризику отримати травму", — розповів хірург-ортопед Шоу Ентоні.

23 серпня департамент охорони здоров'я міста Балтімор закликав учасників челенджу відмовитись від необдуманих дій. Там також попередили, що через пандемію госпіталізація постраждалих може бути ускладненою.

"Госпіталізації з COVID-19 госпіталізації ростуть по всій країні. Тому, будь ласка, зв'яжіться з вашої місцевою лікарнею, щоб пересвідчитись, що у них є ліжко для вас, перш ніж намагатися провести #milkcratechallenge", — зазначили у департаменті.

Читайте також

Як стати блогером, якщо тобі за 60. Покрокова інструкція

75% користувачів TikTok знаходять в додатку нову музику

TikTok заборонив користувачам рекламувати криптовалюту

На початок