75% користувачів TikTok знаходять в додатку нову музику

75% користувачів TikTok знаходять в додатку нову музику

75% користувачів TikTok знаходять в додатку нову музику techcrunch.com

21 липня TikTok у своєму офіційному блозі опублікував дані аналізу культурних трендів на платформі від компанії MRC Data та агенції Flamingo. Розповідаємо про головні висновки дослідження.

За даними дослідження, 75% користувачів TikTok знаходять нових музикантів за допомогою мережі, а 63% чують тут музику, яку не чули раніше. Це також спровокувало феномен — 72% користувачів асоціюють певні пісні з додатком.

67% користувачів додатка з більшою ймовірністю будуть шукати пісню, яку вони чули в TikTok, на своїй стрімінговій платформі для прослуховування музики.

"TikTok став невід'ємною частиною музичних відкриттів, поєднуючи артистів з їх прихильниками та знайомлячи бренди зі спільнотою, – сказав голова глобального музичного підрозділу TikTok Оле Оберманн. – TikTok – це будинок для музичних трендів, які пронизують індустрію, чарти та культуру".

Дослідження MRC Data також підтверджує, що блогери, підприємці та музиканти можуть отримати значний ефект від використання трендової музики.

Завдяки дослідженням Flamingo вдалося кількісно оцінити, наскільки TikTok стимулює культуру і тренди: 71% користувачів вважають, що наймасштабніші тренди починаються в TikTok.

43% щось пробують або вирушають в нове місце, побачивши це хоча б раз на платформі. А 7 з 10 користувачів вважають, що спільноти TikTok здатні внести зміни в культуру.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше