Netflix запустив перші ігри в мобільному додатку за мотивами серіалу "Дивні дива"

Netflix запустив перші ігри в мобільному додатку за мотивами серіалу "Дивні дива"

Netflix запустив перші ігри в мобільному додатку за мотивами серіалу "Дивні дива" undefined

Netflix тестує розділ з іграми – 26 серпня польські користувачі сервісу отримали доступ до двох ігор через мобільний додаток. Обидві гри засновані на серіалі "Дивні дива" і доступні тільки на Android. Про це повідомляє видання the Verge.

"Тепер наші польські передплатники зможуть спробувати мобільні ігри Netflix. Ми починаємо з двох – "Stranger Things 1984" and "Stranger Things 3". Ми ще на початку шляху і будемо важко працювати, щоб забезпечити найкращий сервіс без реклами та додаткових покупок", – заявили в Netflix.

Netflix запустив перші ігри в мобільному додатку за мотивами серіалу "Дивні дива"

Доступні ігри будуть показуватися в основній стрічці Netflix. Щоб завантажити їх, користувачам потрібно натиснути на іконку, після чого їх направить на завантаження потрібної гри з Google Play. Стрімінг поки не уточнює, коли опція стане доступна для iOS або інших країн.

Ігри – спосіб Netflix відкрити нову аудиторію і збільшити число платних передплатників з усього світу. Очікується, що повноцінно сервіс запустять у 2022 році.

Наприкінці травня ЗМІ повідомляли, що стрімінговий сервіс Netflix шукає керівника для відеоігрового напрямку. За останніми даними Bloomberg, компанія вже найняла Майка Верду, який раніше працював над розвитком VR-ігор у Facebook і мобільних ігор в Zynga. Акції стрімінг-сервісу зросли на 3,3% до $566 наприкінці торгів після того, як Bloomberg повідомив про їх плани.

Нагадаємо, що за даними дослідницької компанії Global Web Index інтерес людей старшого віку до відеоігор росте щорічно. Опитування показало, що 24% батьків, бабусь і дідусів вважають ігри зі своїми родичами сімейним заняттям.

Читайте також

Одеські пенсіонери встановили рекорд України з гри в Counter-Strike

За дві години відеоігор організм людини спалює 400 калорій – дослідження

Відеоігри допомагають в лікуванні психічних розладів – дослідження

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше