Обвалений гуртожиток на Попудренка у Чернігові ремонтуватиме «УТБ-Інжиніринг»

Обвалений гуртожиток на Попудренка у Чернігові ремонтуватиме «УТБ-Інжиніринг»

Обвалений гуртожиток на Попудренка у Чернігові ремонтуватиме «УТБ-Інжиніринг»
ФОТО: Суспільне Чернігів

Капремонт обваленого гуртожитка на Попудренка, 16 у Чернігові коштуватиме 31,8 мільйони гривень. В тендері, що пройшов 27 серпня на майданчику Prozzoro виграла фірма «УТБ-Інжиніринг». В торгах брала участь також компанія «Буденергомонтаж». Вона запропонувала за свої послуги на 150 тисяч гривень більше.

Як йдеться у тендерній документації, роботи мають завершити до 20 серпня 2022 року. Капремонт проводитиметься за гроші з міського бюджету.

Раніше міська влада розглядала можливість знайти інвестора, який би звів на місці обваленого гуртожитка новий будинок, а мешканцям гуртожитку компенсував би вартість їхнього житла. Двічі проводили конкурс із обрання інвестора-забудовника. Бажаючих брати у ньому участь не знайшлося.

Як пояснив міський голова Владислав Атрошенко, приватні забудовники не бачать для себе комерційної вигоди у будівництві нового будинку. У тому числі через те, що у власників житла в гуртожитку немає єдиної думки з приводу участі у програмі із заміни застарілого житлового фонду.

Нагадаємо, 12 грудня 2016 року 180 мешканців гуртожитку на Попудренка, 16 втратили дім через обвал стіни. Травмувалися семеро людей та загинула 25-річна жінка. Тоді обвалилися чотири поверхи, зруйнованими лишилися 8 кімнат.

Людей з аварійного будинку відселили.

У службовій недбалості, що призвела до обвалу будинку, звинувачували тодішнього начальника комунального підприємства «Новозаводське» Вячеслава Ніколенка. У грудні 2020 року, його засудили до 4 років умовного позбавлення волі. Окрім цього, Ніколенко мав сплатити по 50 тисяч гривень усім 33-м потерпілим внаслідок обвалу гуртожитку. Арешт накладений на гуртожиток суд постановив скасувати.

Читайте також:

Обвалений гуртожиток у Чернігові планують відремонтувати за майже 32 мільйони гривень

На початок