Обвалений гуртожиток у Чернігові планують відремонтувати за майже 32 мільйони гривень

Обвалений гуртожиток у Чернігові планують відремонтувати за майже 32 мільйони гривень

Обвалений гуртожиток у Чернігові планують відремонтувати за майже 32 мільйони гривень
ФОТО: Суспільне Чернігів

У Чернігові обвалений гуртожиток на Попудренка, 16 планують капітально відремонтувати за майже 32 мільйони гривень. Відповідний тендер управління капітального будівництва Чернігівської міської ради вже з’явився на сайті Prozorro.

Як йдеться у тендерній документації, роботи мають завершити до 20 серпня 2022 року.

Гуртожиток капітально відремонтують за рахунок міського бюджету. Інвесторів-забудовників, які б звели на цьому місці новий житловий будинок не знайшлося. На конкурсний відбір не подали жодної пропозиції, тому конкурс визнали таким, що не відбувся.

Нагадаємо, 12 грудня 2016 року 180 мешканців гуртожитку на Попудренка, 16 втратили дім через обвал стіни. Травмувалися семеро людей та загинула 25-річна жінка. Тоді обвалилися чотири поверхи, зруйнованими лишилися 8 кімнат.

У службовій недбалості, що призвела до обвалу будинку, звинувачували тодішнього начальника комунального підприємства «Новозаводське» Вячеслава Ніколенка. У грудні 2020 року, його засудили до 4 років умовного позбавлення волі. Окрім цього, Ніколенко має сплатити по 50 тисяч гривень усім 33-м потерпілим внаслідок обвалу гуртожитку. Арешт накладений на гуртожиток суд постановив скасувати.

4 лютого 2021 року виконком Чернігівської міськради оголосив про проведення конкурсу, щоб обрати інвестора, який збудує новий будинок на місці обваленого гуртожитку.

Подробиці дивіться у сюжеті:

Читайте також:

У Чернігові мешканці зруйнованого гуртожитку не отримали компенсацій

На початок