Велогонщиця з Львівщини здобула "бронзу" на чемпіонаті світу серед військовослужбовців

Велогонщиця з Львівщини здобула "бронзу" на чемпіонаті світу серед військовослужбовців Відділення НОК України у Львівській області

Велогонщиця з Львівщини Юлія Бірюкова здобула бронзову медаль на чемпіонаті світу з велосипедного спорту серед військовослужбовців. Про це повідомили на Facebook-сторінці відділення НОК у Львівській області.

23-річна спортсменка здобула медаль у перший змагальний день. Юлія Бірюкова – вихованка червоноградської школи велоспорту.

"Представниця Львівщини стала третьою в індивідуальній гонці з роздільного старту на дистанції 25 км. Наша спортсменка поступилася лише двом французьким велогонщицям, відставши від переможниці на 2 хв 6 сек, а від срібної призерки на 35 сек", – повідомляють у відділенні Національного олімпійського комітету у Львівській області.

Четвертою фінішувала уродженка Львова Анна Нагірна, яка на змаганнях представляє Миколаївщину.

Також у перший змагальний день в індивідуальній гонці з роздільного старту на дистанції 25 км серед чоловіків бронзовим призером став представник Харківщини Олександр Головаш.

33-й чемпіонат світу з велосипедного спорту на шосе серед військовослужбовців відбувається у французькому місті Пуатьє. Участь у змаганнях беруть спортсмени із 10-ти країн. Чемпіонат світу завершиться 27 серпня.