Роман Яремчук втретє поспіль вийшов у старті "Бенфіки", його гол незарахували: відео

"Бенфіка" перемогла у матчі чемпіонату Португалії.

Український нападник Роман Яремчук втретє поспіль вийшов у стартовому складі португальської "Бенфіки". Але у цій грі не зміг відзначитися результативною дією, тим самим перервав свою серію з двох поспіль гольових матчів.

Яремчук опинився у стартовому складі "Бенфіки" на матч чемпіонату Португалії проти "Жил Вісенте".

У першому таймі Роман наніс неточний удар по воротах, а на 55-й хвилині забив гол: замкнув подачу з флангу. Однак після перегляду повтору суддя скасував взяття воріт через 20-сантиметровий офсайд в українця.

Одразу після цього епізоду Яремчука замінили з поля, все ще за рахунку 0:0. До кінця гри "Бенфіка" змогла забили двічі та вирвала перемогу в суперника - 2:0.

• Відео огляд матчу "Жил Вісенте" - "Бенфіка" (незарахований гол Романа - з 3:14)

Як Яремчук грає за "Бенфіку"

• Ця гра була четвертою для українця в португальському клубі (третьою поспіль в основі). У Романа - 1 гол та 2 ассисти.
  • Він відзначився голом та результативною передачею у першому матчі в чемпіонаті Португалії, а також віддав результативну передачу в матчі Ліги чемпіонів.
  • Поки що Яремчук жодного матчу не відіграв повністю: тренер замінює його у другому таймі.

• Український форвард перейшов до "Бенфіки" в останній день липня (31 липня 2021 року) - за нього клуб заплатив 17 мільйонів євро. Роман підписав контракт із "Бенфікою" на п'ять років.
  • У контракті Яремчука вказана клаусула в 100 мільйонів євро.
  • У новому клубі Роман Яремчук конкурує за місце в основному складі з Дарвіном Нуньєсом, Лукою Вальшмідтом та Харісом Сеферовичем.
  • Трансфер Яремчука входить у топ-10 найдорожчих в історії "Бенфіки". Також він потрапив у десятку найдорожчих серед трансферів українських футболістів.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа