Роман Яремчук віддав результативну передачу за "Бенфіку" у матчі Ліги чемпіонів: відео SC Benfica

Продовжив серію з результативними матчами.

Український нападник Роман Яремчук відзначився ще однією результативною дією у складі "Бенфіки". У попередньому матчі (в рамках чемпіонату Португалії) Роман забив гол та віддав одну результативну передачу.

У першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів тренерський штаб знову випустив Яремчука в основному складі - і уже на 10-й хвилині українець записав до свого активу ассист.

Він розрізним пасом вивів на зручну позицію Рафаеля Сілву, який в два дотики прийняв м'яч та пробив повз воротаря, 1:0.

Відео ассисту Яремчука у Лізі чемпіонів

Загалом Роман Яремчук відіграв у цьому матчі 71-у хвилину, після чого був замінений. Матч "Бенфіка" - ПСВ завершився перемогою португальців удома з рахунком 2:1.

• Огляд матчу "Бенфіка" - ПСВ

На післяматчевій прес-конференції тренер "Бенфіки" Жорже Жезус заявив, що замінив Яремчука, оскільки той підсів фізично.

• Український форвард перейшов до "Бенфіки" в останній день липня (31 липня 2021 року) - за нього клуб заплатив 17 мільйонів євро. Роман підписав контракт із "Бенфікою" на п'ять років.
  • У контракті Яремчука вказана клаусула в 100 мільйонів євро.
  • У новому клубі Роман Яремчук конкурує за місце в основному складі з Дарвіном Нуньєсом, Лукою Вальшмідтом та Харісом Сеферовичем.
  • Трансфер Яремчука входить у топ-10 найдорожчих в історії "Бенфіки". Також він потрапив у десятку найдорожчих серед трансферів українських футболістів.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика