Майже половина українців не хочуть аби Зеленський йшов на другий термін

Майже половина українців не хочуть аби Зеленський йшов на другий термін

Опитування
Майже половина українців не хочуть аби Зеленський йшов на другий термін
Офіс президента

48% українців негативно ставляться до можливого балотування Володимира Зеленського на другий президентський термін.

Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова.

Серед усіх опитаних, відповідаючи на запитання "Якби Володимир Зеленський заявив про те, що він на наступних президентських  виборах повторно балотуватиметься на пост Президента України, як би Ви до цього поставилися" лише 21,9% заявили, що поставилися б до цього позитивно, а 48% – негативно.

53,9% учасників вважають особисті та професійні якості Володимира Зеленського невідповідними посаді президента України, 19% висловили протилежну думку. 33,7% респондентів заявили, що Президент України В. Зеленський викликає у них переважно негативні емоції, 19,2% ˗ переважно позитивні, 28,7% ˗ рівною мірою негативні та позитивні

42,2% опитаних оцінюють наявні результати діяльності Володимира Зеленського на посаді президента України переважно негативно, 13,9% − переважно позитивно, а 39,8% зазначають, що є як негативні, так і позитивні результати.

Довідка. Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 29 липня по 4 серпня 2021 року методом інтерв’ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів.  Було опитано 2019 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з ймовірністю 0,95.

Що відомо

  • За даними опитування КМІС, в Україні схвалюють діяльність президента Володимира Зеленського понад 34% громадян. Протилежної точки зору — близько 53%.
  • Рейтинг президента Володимира Зеленського знизився у порівнянні з минулим роком. Якби вибори президента відбувались наприкінці травня 2021 року, за нього б усе одно віддали більшість голосів, але на 17% менше, ніж у 2020 році.
  • В середині червня більшість українців вважали, що країна розвивається в неправильному напрямку.
  • З липня 2020 року до травня 2021 року думка громадян про стан безпеки та громадського порядку змінилася доволі незначно. Водночас зменшилась кількість тих, хто стурбований станом безпеки і порядку в східних та південних областях.
  • 56% опитаних у червні Центром Разумкова українців вважають Україну незалежною, 67% — суверенною державою.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок