Вперше за 10 років: на Луганщині судитимуть 9 організаторів грального бізнесу

Вперше за 10 років: на Луганщині судитимуть 9 організаторів грального бізнесу

Вперше за 10 років: на Луганщині судитимуть 9 організаторів грального бізнесу
.

У Сєвєродонецьку, що на Луганщині, судитимуть дев’ятьох учасників організованої злочинної групи за звинуваченням у створенні та забезпеченні функціонування мережі підпільних гральних закладів.

Як повідомили у прокуратурі області, це перша подібна справа на території Луганщини, що пішла на розгляд, за 10 років.

За даними слідства, влітку 2018 року двоє жителів Сєвєродонецька створили та очолили злочинне угруповання для надання послуг у сфері грального бізнесу. Вони розробили план, за яким мали організовувати роботу п’яти інтернет-центрів.

"У підпільних закладах клієнти отримували особистий грошовий рахунок. Після його поповнення гравцям надавався доступ до онлайн-казино на встановленому комп’ютерному обладнанні. У разі виграшу отримані кошти знімалися у відповідних терміналах", - кажуть у прокуратурі.

Під час обшуків у цих інтернет-центрах правоохоронці виявили та вилучили платіжні термінали, комп'ютерну техніку та гроші.

Учасників організованої злочинної групи викрили за матеріалами Управління стратегічних розслідувань в Луганській області. Наразі обвинувальний акт за ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом, вчинене організованою злочинною групою) прокуратура направила до Сєвєродонецького міського суду Луганської області для розгляду.

"Зазначимо, що це перший випадок направлення до суду справи вказаної категорії із фіксуванням у вчиненні злочину такої кількості осіб за останні 10 років в Луганської області", - додали у повідомленні.

На початок