Бенксі створив 10 нових графіті у приморських містах Британії

Бенксі створив 10 нових графіті у приморських містах Британії

Бенксі створив 10 нових графіті у приморських містах Британії

Вуличний митець Бенксі підтвердив авторство 10 нових графіті у приморських містах Британії. На своїй сторінці в Instagram він опублікував відео під назвою A Great British Spraycation, в якому частково показав процес створення робіт.

Як повідомляє видання nv.ua, на першому графіті можна побачити трьох дітей в човні, а між ними — напис "Ми всі в одному човні". Судно зроблене з листа гофрованого заліза. Однак кілька днів тому влада Лоустофта прибрала лист, який був частиною роботи, оскільки конструкція перекривала стік води, а в районі очікуються сильні опади. Реквізит пообіцяли невдовзі повернути.

На іншій роботі Бенксі зображено пацюка, який лежить на шезлонгу та п'є коктейль. Решта зображень також присвячені морській тематиці. Наприклад, гігантська чайка, яка пролітає над сміттєвим контейнером в Оултон Брод, та краби, що виповзають з мушлі у Кромері.

Що відомо

  • Британський вуличний художник Бенксі опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram відео з процесом створення графіті, що з'явився на стіні колишньої в'язниці в британському місті Редінг в Англії.
  • У червні 2021 року відомство інтелектуальної власності Європейського союзу (EUIPO) позбавило Бенксі прав інтелектуальної власності на дві картини – "Щур з радаром" і "Дівчинка з парасолькою". Суд також постановив, що художник подав "недобросовісні" заявки на реєстрацію товарних знаків.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше