Чотири українські спортсмени - у топ-3 світових рейтингів з легкої атлетики після Олімпіади-2020

Чотири українські спортсмени - у топ-3 світових рейтингів з легкої атлетики після Олімпіади-2020

Чотири українські спортсмени - у топ-3 світових рейтингів з легкої атлетики після Олімпіади-2020
AP

Три з них покращили свої позиції у рейтингу.

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій оновила рейтинги легкоатлетичних дисциплін після Олімпійських Ігор у Токіо.

На Олімпіаді-2020 розігрувалися 48 комплектів нагород. У боротьбі за частину з них брали участь українські спортсмени, які відібралися у фінали своїх легкоатлетичних дисциплін.

Здобути нагороду на Олімпійських Іграх у Токіо вдалося лише одній спортсменці - 19-річна стрибунка у висоту Ярослава Магучіх стала бронзовою призеркою Токіо-2020. Проте місця у світових рейтингах з легкої атлетики покращили ще кілька спортсменок.

Як змінили свої позиції українці в легкоатлетичних рейтингах?

У топ-10 світових рейтингів з легкої атлетики потрапили вісім українських спортсменів. П'ять з них покращили свої місця у рейтингу.

Серед них - українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх. Попри "бронзу" на Олімпіаді-2020 вона очолила рейтинг, випередивши нейтральну атлетку Марію Ласіцкене.

Читайте також: Ярослава Магучіх уперше очолила світовий рейтинг стрибунок у висоту: на яких місцях інші українки

Крім Магучіх, до топ-3 легкоатлетичних рейтингів входять також бігунка Анна Рижикова (400 метрів з бар'єрами), стрибунка у довжину Марина Бех-Романчук, а також метальник молота Михайло Кохан.

Загалом у топ-10 світових рейтингів вісім українців. Крім Магучіх, у топ-7 ще дві українськи стрибунки у висоту - Ірина Геращенко та Юлія Левченко. Сьоме місця займає бігунка Вікторія Ткачук, а восьме - стрибун у висоту Андрій Проценко.

Місця українців у світових рейтингах після Олімпіади-2020

  • 1. Ярослава Магучіх - стрибки у висоту ("бронза" Олімпіади-2020)
  • 3. Анна Рижикова - 400 метри з бар'єрами (шосте місце), Марина Бех-Романчук - стрибки у довжину (п'яте), Михайло Кохан - метання молота (четверте)
  • 4. Ірина Геращенко - стрибки у висоту (четверте місце)
  • 7. Вікторія Ткачук - 400 метри з бар'єрами (сьоме місце), Юлія Левченко - стрибки у висоту (восьме місце)
  • 8. Андрій Проценко - стрибки у висоту (не вийшов у фінал)

Головні підсумки Олімпіади-2020

Категорії
ФутболЗбірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо