Ярослава Магучіх уперше очолила світовий рейтинг стрибунок у висоту: на яких місцях інші українки

Ярослава Магучіх уперше очолила світовий рейтинг стрибунок у висоту: на яких місцях інші українки

Ярослава Магучіх уперше очолила світовий рейтинг стрибунок у висоту: на яких місцях інші українки
AP

Бронзова призерка Токіо-2020 - нова лідерка рейтингу стрибунок у висоту.

Світова асоціація легкоатлетичних федерацій (World Athletics) опублікувала нові рейтинги у кожних видах спорту після Олімпійських Ігор у Токіо.

У неділю, 8 серпня, відбулася церемонія закриття Олімпіади-2020. Тоді ж відбувся останній легкоатлетичний старт - чоловічий марафон, на якому перемогу здобув кенієць Єлюд Кіпчоге.

Читайте також: На Олімпіаді-2020 французький марафонець перекинув пляшки з водою: фото

У передостанній день Олімпіади-2020 відбувся фінал жіночих стрибків у висоту. Бронзову нагороду у ньому здобула українка Ярослава Магучіх.

Після виступу на Олімпійських Іграх були опубліковані нові рейтинги стрибків у висоту серед жінок. І Магучіх його очолила.

Які зміни відбулися у жіночому рейтингу стрибків у висоту?

Магучіх у новому рейтингу випередила представницю ОКР Марію Ласіцкене, якій програла боротьбу за "золото" на Олімпіаді-2020. Перед цим українська стрибунка посідала друге місце.

Це уперше Магучіх очолила світовий рейтинг стрибків у висоту. Перед цим його упродовж двох з половиною років очолювала саме Ласіцкене

На четверте місце світового рейтингу піднялася інша українська стрибунка - Ірина Геращенко. Саме на цій позиції українка закінчила виступи на Олімпійських Іграх у Токіо. До Олімпіади-2020 Геращенко йшла дев'ятою.

А ось ще одна представниця України на Олімпіаді-2020 Юлія Левченко погіршила свої позиції. Перед Іграми у Токіо українська стрибунка посідала третє місце, а після змагань опустилася на сьому позицію.

Читайте також: Магучіх - бронзова призерка Олімпіади-2020, Геращенко і Левченко - у топ-8

Рейтинг стрибунок у висоту після Олімпіади-2020

 1. Ярослава Магучіх (Україна) - 1401 очко
 2. Марія Ласіцкене (ДНАДопущений нейтральний атлет, легкоатлети не виступають під прапором Росії через дискваліфікацію російської легкоатлетичної федерації) - 1365
 3. Нікола МакДермотт (Австралія) - 1355
 4. Ірина Геращенко (Україна) - 1324
 5. Елеанор Паттерсон (Австралія) - 1316
 6. Вашті Каннінгем (США) - 1312
 7. Юлія Левченко (Україна) - 1293
 8. Каміла Ліцвінко (Польща) - 1286
 9. Марія Вукович (Чорногорія) - 1268
 10. Сафіна Садуллаєва (Узбекистан) - 1267

Що відомо

 • Магучіх перед Олімпійськими Іграми була лідеркою сезону за подоланою висотою - 2.03 метри. Проте після Олімпіади-2020 її випередила Ласіцкене, яка стрибнула на 2.04 метри.
 • Магучіх лише вдруге у 2021 році не здобула перемогу у стрибках на відкритому повітрі. На турнірі в німецькому Дессау вона посіла друге місце (1.92 метри), поступившись іншій українці Ірині Геращенко.
 • У лютому 2021-го Магучіх встановила новий особистий рекорд, стрибнувши на 2.06 метри на змаганнях у Банській-Бистриці.
 • Ірина Геращенко та Юлія Левченко на Іграх у Токіо подолали планку 1.98 метри та 1.96 метри відповідно.
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо