ВООЗ прогнозує збільшення кількості хворих на COVID-19 до 300 мільйонів

ВООЗ прогнозує збільшення кількості хворих на COVID-19 до 300 мільйонів

ВООЗ прогнозує збільшення кількості хворих на COVID-19 до 300 мільйонів
АР

Загальна кількість випадків захворювання на коронавірус по всьому світу може досягти 300 мільйонів у 2022 році.

Про це під час пресконференції заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Аданом Гебрейсус.

"При поточній траєкторії ми можемо подолати показник в 300 мільйонів зареєстрованих випадків на початку наступного року. Але ми можемо це змінити", — зазначив він.

Гебрейсус наголосив, що реальне число випадків коронавірусу в світі набагато вище офіційно зареєстрованих показників. Раніше в організації вже заявляли, що штам "Дельта" може нівелювати зусилля з боротьби проти коронавірусу: за останні тижні кількість нових заражень зросла на 80%.

Що відомо

  • Всесвітня організація охорони здоров’я закликала лідерів країн світу покласти край несправедливості у розподілі вакцин від COVID-19 між державами.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я вважає, що нині світ перебуває у небезпеці через ситуацію із пандемією коронавірусу.
  • У ВООЗ вважають, що пандемія COVID-19 не завершиться принаймні до середини 2022 року, коли кожна країна може потенційно вакцинувати 70 відсотків свого населення.
  • У Всесвітній організації охорони здоров’я планують називати нові штами коронавірусу іменами сузір'їв, оскільки букв грецького алфавіту може не вистачати для назв.
  • Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов'язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок