ВООЗ планує називати нові штами COVID-19 на честь сузір'їв

ВООЗ планує називати нові штами COVID-19 на честь сузір'їв

ВООЗ планує називати нові штами COVID-19 на честь сузір'їв
The Telegraph

У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) планують називати нові штами коронавірусу іменами сузір'їв, оскільки букв грецького алфавіту може не вистачати для назв.

Про це сказала технічний керівник ВООЗ Марія Ван Керкхове в інтерв’ю The Telegraph.

"Нам, ймовірно, не вистачить грецького алфавіту, але ми вже розглядаємо наступну серію назв. Ми дійсно розглядаємо варіант (назв нових штамів – ред.) назвами сузір'їв", — сказала Ван Керкхове.

Вона зазначила, що невдовзі можуть з'явитися такі назви штамів COVID-19, як Овен, Близнюки чи Оріон. Керкхове додала, що спочатку у ВООЗ розглядали можливість назв нових мутацій коронавірусу з використанням імен давньогрецьких богів та богинь. Однак цю ідею відхилили, зокрема, через побоювання щодо їх неправильної вимови.

"Наразі робоча група з еволюції вірусу та юридична група ВООЗ перевіряють пропозиції, щоб переконатися, що ми нікого не засмутимо цими іменами", — сказала технічний керівник ВООЗ.

Що відомо

  • У травні 2021 року ВООЗ вирішила маркувати штами коронавірусу літерами грецького алфавіту, аби запобігти дискримінації країн, де ці варіанти виявили вперше.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я вважає, що нині світ перебуває у небезпеці через ситуацію із пандемією коронавірусу.
  • У ВООЗ вважають, що пандемія COVID-19 не завершиться принаймні до середини 2022 року, коли кожна країна може потенційно вакцинувати 70 відсотків свого населення.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок