Турецька блогерка може потрапити до в'язниці через фото з музею сексу

Турецька блогерка може потрапити до в'язниці через фото з музею сексу

Турецька блогерка може потрапити до в'язниці через фото з музею сексу

Турецька влада викликала 23-річну блогерку Мерв Таскін до суду за звинуваченням в непристойній поведінці. Дівчині загрожує штраф або позбавлення волі до трьох років через фото в Instagram, які вона минулого року зробила в музеї секс-іграшок в Амстердамі. Про це повідомляє BBC.

У січні 2020 року Мерв Таскін прилетіла з друзями в Амстердам, щоб відзначити своє 22-річчя. Там вона відвідала музей сексу, звідки виклала у свій профіль в Instagram дві світлини з секс-іграшкамиА саме: макарони у формі статевого органу і "сексуальну відкривачку для пляшок".. Після повернення до Туреччини її двічі заарештовували протягом декількох місяців. На початку 2021 року дівчину викликали до суду ще раз.

За інформацією BBC, блогерка має прийти на засідання 26 жовтня за порушення статті 226 Кримінального кодексу Туреччини – злочин, пов'язаний з використанням непристойних матеріалів, які вважаються образливими. За цим законом Таскін може бути оштрафована або засуджена до тюремного ув'язнення терміном до трьох років.

Директор Музею сексу Моніка ван Марлі сказала BBC, що вважає цю ситуацію "абсолютно безглуздою". За її словами, музей відправив Таскін повідомлення, що їм "шкода чути про неприємності, в яких ви опинилися", і назвав її "відмінним зразком наслідування для інших жінок".

Організація Freedom House заявляє, що Туреччина "залишається одним з найскладніших місць в європейському регіоні для реалізації свого права на свободу слова". За їхніми словами, журналісти, активісти та представники опозиції стикаються з "повсюдним переслідуванням за критику уряду".

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше