Українська борчиня Лівач потрапила у втішні сутички за "бронзу" на Олімпіаді-2020

Українська борчиня Лівач потрапила у втішні сутички за "бронзу" на Олімпіаді-2020

Українська борчиня Лівач потрапила у втішні сутички за "бронзу" на Олімпіаді-2020 UWW

Ще спроба України взяти медаль у боротьбі на Олімпійських Іграх.

Представниця України у жіночій боротьбі Оксана Лівач продовжить боротьбу за "бронзу" Олімпійських Ігор. Українка потрапила у втішні сутички за підсумками півфінальних сутичок у вазі до 50 кг.

Лівач була останньою представницею України, яка змагалася у боротьбі на Олімпійських Іграх. Українка здобула ліцензію для участі на Олімпіаді-2020 завдяки виступам на чемпіонаті світу-2019.

Пройти далі чвертьфіналу на Олімпіаді Лівач не змогла. Але поборотися за бронзову медаль ще має шанс.

Що трапилося?

Лівач здобула перемогу на старті олімпійського турніру з боротьби, здолавши представницю Нігерії Ідріс Адіджат Аворшай - 10:0. Перемога над наступною суперницею гарантувала б Лівач півфінал та боротьбу за "золото" Олімпіади.

Проте зробити це 24-річній українці не вдалося. У чвертьфіналі Лівач поступилася китаянці Янань Сун - бронзову призерку Олімпійських Ігор у ваговій категорії до 48 кг.

Українській борчині залишалося очікувати результату Сун у півфіналі. За умов перемоги і її виходу у фінал, суперниці китаянки, яких вона здолала в 1/8 фіналу та чвертьфіналі, проходили б у втішні сутички.

У підсумку Лівач пройшла у втішні сутички. Китаянка Сун здолала у півфіналі американку Сару Енн Гільдебрандт та боротиметься за "золото" Олімпіади.

Для того, щоб потрапити у бронзовий фінал, Лівач має здолати кубинку Юснейліс Гусман, яку Сун здолала в 1/8 фіналу. Після цього українка потрапить у бронзовий фінал де зустрінеться проти американки Гільдебрандт.

Хто така Оксана Лівач

  • 24-річна українка, представниця Львівської області у жіночій боротьбі (вага до 50 кг)
  • Лівач - бронзова призерка чемпіонату світу-2018, чемпіонка Європи 2019 року і віце-чемпіонка Євро у 2020-му.

Що далі

  • Субота, 7 серпня, після 12:45. Втішні сутички за участю Оксани Лівач.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу