Обидва представники України у вільній боротьбі припинили виступи на Олімпіаді-2020

Обидва представники України у вільній боротьбі припинили виступи на Олімпіаді-2020

Обидва представники України у вільній боротьбі припинили виступи на Олімпіаді-2020 AP

Українці програли сутички у 1/8 фіналу та не зможуть поборотися за медалі Олімпійських Ігор.

Україна втратила обох представників у вільній боротьбі за підсумками змагального дня Олімпійських Ігор у Токіо. Василь Михайлов та Олександр Хоцянівський припинили виступи на Олімпіаді.

Михайлов та Хоцянівський були першими та єдиними представниками України у вільній боротьбі на Олімпійських Іграх. Михайлов виступав у ваговій категорії до 74 кг, а ось Хоцянівський - у найважчій - до 125 кг.

Обидва українські борці не подолали своїх суперників, припинивши виступи у першій ж стадії змагань. Михайлов поступився азербайджанцеві Турану Байрамову, а Хоцянівський - іранцеві Аміру Хусейну Заре.

Представники України мали можливість зачепитися за "бронзу" завдяки втішним сутичкам. Але туди також не потрапили.

Що трапилося?

Після вильоту із чвертьфіналу Михайлову та Хоцянівському залишалося очікувати на подальші виступи своїх суперників. За умови, якщо хтось із них зможе вийти у фінал, українці потрапляли у втішні сутички.

Проте ані Байрамов, ані Заре пройти у фінал своєї вагової категорії Олімпіади-2020 не змогли. Азербайджанський борець припинив виступи за підсумками чвертьфіналу, а ось іранець програв у півфіналі, отримавши шанс на здобуття нагороди у втішній сутичці.

Таким чином, Україна втратила обох представників у вільній боротьбі. На Олімпіаду-2020 відібралися лише два українці у цьому виді боротьби.

Що відомо про Михайлова та Хоцянівського?

  • Василь Михайлов - 26-річний представник Одеської області. У 2020 році Михайлов став бронзовим призером чемпіонату Європи, змагаючись у вазі до 79 кг.
  • Олександр Хоцянівський - 31-річний борець із Донецької області. У 2019 році Хоцянівський завоював "бронзу" чемпіонату світу, а у 2014, 2019 та 2021 роках став бронзовим призером Євро.

Що далі

  • П'ятниця, 6 серпня. Останній виступ Україні у боротьбі - Оксана Лівач змагатиметься у вазі до 50 кг.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу