Українці пробилися у два фінали та одну бронзову сутичку Олімпіади-2020 з боротьби

Українці пробилися у два фінали та одну бронзову сутичку Олімпіади-2020 з боротьби

Українці пробилися у два фінали та одну бронзову сутичку Олімпіади-2020 з боротьби AP

Перші фінали за участю українців у греко-римській боротьбі.

Два українські спортсмени пройшли у фінал Олімпійських Ігор у Токіо з боротьби. Жан Беленюк та Парвіз Насібов змагатимуться за "золото" Олімпійських Ігор.

У півфінал Олімпіади-2020 за підсумками третього змагального дня пройши одразу три українці. Парвіз Насібов (до 67 кг) та Жан Беленюк (до 87 кг) змагалися за вихід у фінал Олімпійських Ігор у греко-римській боротьбі. А Ірина Коляденко (вага - до 62 кг) намагалася туди потрапити у жіночій.

Читайте також: Три українці пройшли у півфінал Олімпіади-2020 з боротьби

За підсумками півфінальних виступів пройти у фінал змогли два із трьох українців. Жан Беленюк вдруге в кар'єрі боротиметься у вирішальній сутичці Олімпійських Ігор. Виступ у фіналі заробив і 22-річний Парвіз Насібов, для якого ця Олімпіада є дебютною.

Як виступили українці у півфіналах?

  • Парвіз Насібов (вага - до 67 кг)

Суперником Насібова у півфіналі став єгиптянин Могаммед Ібрагім Ель-Саєд. На рівні чемпіонатів світу єгиптянин не здобував перемог, хоча на континентальному чотири рази ставав чемпіоном Африки.

Ель-Саєд першим набрав очки проти Насібова. За півтори хвилини до кінця першого періоду єгиптський борець діяв активніше та отримав очко. А у партері Ель-Саєд зміг виконати кидок та заробив ще чотири.

Читайте також: Українець Насібов - у фіналі Олімпіади-2020 з боротьби

У другому періоді українець намагався відігратися. І йому це вдалося: хоча спочатку бал за активність отримав Ель-Саєд, чотири бали за 50 секунд Насібов відіграв. А наприкінці сутички здобув ще три та здобув перемогу - 7:6.

  • Жан Беленюк (вага - до 87 кг)

За вихід у фінал Беленюк боровся з хорватом Іваном Гуклеком. У 2021 році суперник Українця став переможцем світового відбіркового турніру на Олімпійські Ігри.

Першим очко у сутичці здобув Гуклек. Згодом Хорват намагався здобути очки і в партері, проте Беленюк не дав шансів супернику.

Читайте також: Жан Беленюк вдруге поспіль пройшов у фінал Олімпіади з боротьби

На старті другого Беленюк вийшов уперед. Спочатку українець здобув очко за активність, а потім завдяки двом перекатам - ще шість та здобув перемогу - 7:1.

  • Ірина Коляденко (вага - до 62 кг)

За вихід у фінал Коляденко боролася з киргизстанкою Айсулуу Тининбековою - чемпіонкою світу.

Півфінальна зустріч розпочалася для Коляденко невдало - Тининбекова заробила чотири очки. Українка намагалася відігратися ще до кінця періоду, проте їй це не вдалося.

Читайте також: Українка Коляденко не пройшла у фінал жіночої боротьби на Олімпіаді-2020 і змагатиметься за "бронзу"

Другий період також пройшов з активністю чемпіонки світу. У підсумку Тининбекова здобула дострокову перемогу - 10:0 та пройшла у фінал.

Що очікує на українців далі?

  • Вівторок, 3 серпня, 14:55. Алла Черкасова - бронзовий фінал. Суперниця - японка Сара Досьо - олімпійська чемпіонка Ріо-де-Жанейро та 4-разова призерка чемпіонатів світу.
Читайте також: Українка Черкасова боротиметься за "бронзу" Олімпіади-2020 з жіночої боротьби
  • Середа, 4 серпня. Парвіз Насібов - золотий фінал. Суперник - іранець Мохаммад Реза Гараї. У 2019 році Гараї став чемпіоном Азії, тоді ж також переміг на молодіжному чемпіонаті світу.
  • Середа, 4 серпня. Жан Беленюк - золотий фінал. Суперник - угорець Віктор Льорінц (3-разовий призер чемпіонатів світу. На останньому чемпіонаті світу Льорінц здобув "срібло").
  • Середа, 4 серпня. Ірина Коляденко - бронзовий фінал (суперниця визначиться за підсумками втішних сутичок)

Бронзові та золоті Олімпіади-2020 за участю українських борців відбудуться у вечірню сесію.

Де дивится Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне. Прямі ефіри Ігор-2020 доступні на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Дивитися Олімпіаду-2020 на сайті Суспільне Спорт

Для перегляду Олімпіади-2020 на сайті потрібно авторизуватися за допомогою однієї з соціальних мереж або через електронну поштову скриньку.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу