Будинок Курта Кобейна визнали об'єктом культурної спадщини

Будинок Курта Кобейна визнали об'єктом культурної спадщини

Будинок Курта Кобейна визнали об'єктом культурної спадщини

Будинок в місті Абердін в штаті Вашингтон (США), де виріс лідер рок-гурту Nirvana Курт Кобейн, визнали об'єктом культурної спадщини. Найімовірніше, у 140-метровому котеджі тепер відкриють музей. Про це повідомляє видання New York Post з посиланням на департамент археології та збереження історичної спадщини штату.

"Саме тут молодий блакитноокий, світловолосий, енергійний хлопчик з незвичайними артистичними здібностями та широкою творчою уявою почав захоплюватися музикою. Експерименти з різними інструментами заклали основу для його подальшої творчості", – йдеться в публікації департаменту на Facebook.

Музикант прожив у цьому будинку разом з батьками з 1968 по 1984 рік. Дім був побудований у 1923 році. Зараз його власник – Лі Бекон, який купив його у сім'ї Кобейна у 2018 році. Чоловік активно займається реставрацією будинку, зараз вона завершена на 90-95%. Очікується, що до весни 2022 року проводитимуться безплатні екскурсії.

Відновити в котеджі усе так, як було в дитинстві Курта, допомагає сестра музиканта Кім Кобейн. "Я із задоволенням беру участь, роблю свій внесок, – розповіла вона. – Я щаслива, що Лі та Дені [дружина нового власника – ред.] взялися за це три роки тому".

Будинок Курта Кобейна визнали об'єктом культурної спадщини

Перед будинком планується встановити пам'ятну дошку, розповів власник. "Вона буде адресована комусь в майбутньому, хто через 20 років захоче познайомитися з Куртом, – пояснив він. – Ми хочемо створити її для того, хто взагалі нічого не знає ні про Курта, ні про його творчість".

Музикант помер 5 квітня 1994 року в Сіетлі, США. Офіційною причиною його смерті називають самогубство.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше