Автопортрет Курта Кобейна продали на аукціоні за 281 тисячу доларів

Автопортрет Курта Кобейна продали на аукціоні за 281 тисячу доларів

Автопортрет Курта Кобейна продали на аукціоні за 281 тисячу доларів

Автопортрет Курта Кобейна продали на аукціоні за 281 тисячу доларів. Цю карикатуру лідер гурту Nirvana створив у 1994 році.

Цей малюнок музикант намалював у Сінгапурі під час туру на підтримку альбому Nevermind. Тоді ж Кобейн подарував його фотографу Жаку Чонгу.

На карикатурі можна упізнати фронтмена гурту Nirvana, який грає на гітарі. Свою роботу він жартівливо підписав: "Курдт Кобейн – рок-зірка. Я не вмію грати, і мені все одно!".

Що відомо

Курт Кобейн народився 20 лютого 1967 року в Абердині, штат Вашингтон. Сім'я Кобейн була музичною, дядько Курта Чак Фрейденбург входив до складу гурту під назвою "The Beachcombers", тітка Мері Ерл грала на гітарі і виступала в місцевих забігайлівках, а двоюрідний дід Делберт був відомим ірландським тенором.

Також Курт любив малювати, що активно заохочувалося його бабусею Ірис, професійною художницею.

На чотирнадцятий день народження дядько Кобейна запропонував в подарунок велосипед або стару гітару, Курт вибрав інструмент і незабаром міг заграти композицію групи Led Zeppelin "Stairway To Heaven".

У старшій школі він познайомився з Крістом Новоселічем. Разом вони заснували групу "Nirvana", яка випустила три студійні альбоми, продані мільйонними тиражами.

Читайте також

Засновник Pink Floyd заборонив Цукербергу використовувати пісню гурту для реклами соцмереж

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше