Команда "Альянс" з Сумщини поступилася харків’янам у матчі чемпіонату України з футболу Суспільне Суми

На стадіоні "Ювілейному" у Сумах 26 липня відбувся матч між липоводолинським "Альянсом" та харківським "Металістом". Він закрив перший тур чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги.

Арбітр матчу показав дев’ять жовтих, дві червоні картки: обидві — гравцям "Альянсу", призначив два пенальті у ворота обох команд. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь "Металіста". З 38 хвилини "Альянс" залишився у меншості – червону картку отримав Євген Неплях.

У другому таймі "Альянс" заробив пенальті, однак Микола Агапов не зміг пробити Данила Каневцева. На 79 хвилині другу жовту отримав захисник "Альянсу" Руслан Пісний, а Фарес Балулі реалізував пенальті. Другий гол "Металіст" забив у компенсований арбітром час. 0:2 – "Альянс" стартує у новому сезоні з поразки.

• Футбольні команди "Вікторія" та "Тростянець" зіграли перші матчі другої ліги внічию.
  • Футболісти спортивного клубу "Полтава" перемогли суперників із міста Суми.
  • Шістдесят учасників боролися за перемогу на чемпіонаті Сумської області з тенісу.