Футболісти спортивного клубу «Полтава» перемогли суперників із міста Суми

Футболісти спортивного клубу «Полтава» перемогли суперників із міста Суми Суспільне Полтава

25 липня матч першого туру Другої Ліги завершився перемогою команди із Полтави. Футболісти на власному полі переграли суперників із клубу «Суми». Про це повідомив кореспондент Суспільного.

Рахунок гравці «Полтави» відкрили у першому таймі – на 39-й хвилині забив Максим Горжуй. Після перерви іще два голи забили Андрій Савенков та Дмитро Щербак – на 53-й та 78-й хвилинах. Гра завершилась із рахунком 3:0 на користь полтавської команди.

Футболісти спортивного клубу «Полтава» перемогли суперників із міста СумиСуспільне Полтава

Наступні матчі обидва клуби зіграють 31 липня: «Полтава» на виїзді проти футбольного клубу «Перемога» із Дніпропетровщини, а «Суми» на власному полі проти «Яруда» з Маріуполя.

Що відомо:

• Друга Ліга – це третя за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2020–2021 команди, які посядуть перші два місця вийдуть до Першої ліги, а та, що буде останньою, вибуває з турніру.
  • Цей матч був першим для спортивного клубу «Полтава» у статусі професійної команди.
  • Футбольний клуб «Суми» минулого сезону виступав у чемпіонаті аматорів. Найвище досягнення команди – це восьме місце у Першій лізі у сезоні 2014–2015 років. Нині клуб змінює структуру власників: із приватного стає комунальним.