Шістдесят учасників боролися за перемогу на чемпіонаті Сумської області з тенісу Федерація тенісу України

Змагання з тенісу відбулись 24 та 25 липня у парку імені Кожедуба у Сумах. Юні тенісисти змагались за звання чемпіона Сумської області.

“На кортах “Тенісної академії” відбувся традиційний відкритий чемпіонат Сумської області, якій відзначився рекордною кількістю учасників – шістдесят дітей взяли участь. З них шість дітей — з Шостки і одна дівчина — з Коровинців. Змагались у категоріях хлопці та дівчата до десяти, до дванадцяти та до чотирнадцяти років”, — сказав головний суддя змагань Олександр Бурлака.

Переможницею серед старших дівчат до 14 років стала Софія Гриценко. "Дуже тяжко. Я дуже втомилась через цю гру. Однак я пишаюсь собою”, — сказала вона.

У категорії до 14 років серед юнаків перше місце посів Денис Тарасенко. “Фінал був нелегкий. Суперник добре грав. Було не легко”, — зазначив він.

Серед дівчат до 12 років перше місце посіла Зоріна Парамей, а серед учасниць до 10 років чемпіонкою стала Анастасія Нестеренко. Серед хлопців перші місця посіли Михайло Вардаєв (серед юнаків до 12 років) та Тимофій Калінін (серед юнаків до 10 років). У парному розряді золоті нагороди вибороли Ангеліна Мальована та Катерина Соловей серед дівчат, Демід Саєнко та Кирило Петренко — серед юнаків.

• Сумчани взяли участь у чемпіонаті України з баскетболу 3х3.
  • Команди Сумської області зіграли матчі футбольного чемпіонату.
  • Понад 50 міст і п'ять тисяч кілометрів. У Сумах відбувся "Мотопробіг єдності".